SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy ketoza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 213 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1294
Cześć. Jestem na 16 dniu adaptacji,, głównie mięsa,, tłuszcze,, warzywa też głównie zielone
Moja supl wygląda tak:
Cały dzień ok 10g soli himalajskiej w napoju
Z kwasem l askorbinowym 5g
Rano
Vita-Min
5g cytrynianu potasu(w tym 1.6g) - nie za mało?
Na noc ZMA, +3 kaps omega3 +ashwagandha czasem

Przed treningiem brałem zazwyczaj yerba mate 50g i mnei roznosilo na high carb, a, że Tera mam problemy z tym samym treningiem na keto a w domu stoją puchy, to mam, do was pytanko, czy których z tych boosterow do treningu może źle/dobrze wpływać na procesy adaptacyjne?

30min przed treningiem
Beta alanina 2g
Tauryna 2g
Cytrulina 6g
Aakg 5g
Po treningu
Bcaa 10g

Wczoraj słyszałem że kofeina może na ketozie blokować zdolności do rozwoju mięśni temu yerbamaty/kofeiny nie biorę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
witaj, co do kofeiny pierwsze slysze takie doniesienia by utrudniala ona budowanie miensi, poza tym dieta ketogeniczna nie nadaje sie do budowania miensi, a bardziej do redukcji tluszczu, i tutaj trzeba napisac to jasno, jak ktos wierzy ze zbuduje cos na keto to pozostalo zyczyc powodzenia no chyba, ze lecisz na grubym SAA wtedy rozne rzeczy sa mozliwe.

co do wymienionych przez Ciebie suplementow wszystkie mozna stosowac na keto nic tutaj sie nie wyklucza i nie bedzie mialo wplywu na to, ze wyjdziesz z ketozy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 213 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1294
Dziękuję za odpowiedź.
W jakimś filmiku na jutubie któryś dietetyk przedstawiał badania

Jest sporo opinii odnośnie tego czy się zbuduje coś na, ketozie, pozostaje mi samemu sprawdzić na sobie, aczkolwiek nikt konkretnie nie potrafił przedstawić informacji odnośnie tego że to nie możliwe.
Obecnei zastanawiam się czy nie próbować robić okna żywnościowego 18/6 dla igf1 /gh
Tak samo zastanawiam się czemu typowo na low carb idzie, a na keto już nie. Bardzo dużo sprzecznych informacji jest w sieci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
każdy organizm jest inny, jednemu będzie to slużyło drugiemu nie, dlatego to że komuś idzie na low carb nie znaczy że u innego się to sprawdzi, trzeba poznać sój organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
Na keto da się zbudować mięśnie, ale wymaga to wielu starań by trzymać michę i odpowiednio trenować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
chocby dlatego, ze igf-1 potrzebuje stymulacji za pomoca weglowodanow,
poza tym sam wejdziesz na keto to zrozumiesz, ze nie jest to proste
to tak samo jak na diecie tluszczowej, ktora pimpowal swego czasu Piotrkowicz, koniec koncow rozmiarow nie szlo na tym powiekszyc, konieczne bylo stopniowe dokladanie weglowodanow zerknij w diecty kulturystow, typowo bazuja nie w 90% na dietach ktora bazuje na weglowodanach, reszta wchodzi an inne proporcje jak ma problemy z ukladem trawiennym, zeby nieco odpoczac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
TomQ-MAG
chocby dlatego, ze igf-1 potrzebuje stymulacji za pomoca weglowodanow,
poza tym sam wejdziesz na keto to zrozumiesz, ze nie jest to proste
to tak samo jak na diecie tluszczowej, ktora pimpowal swego czasu Piotrkowicz, koniec koncow rozmiarow nie szlo na tym powiekszyc, konieczne bylo stopniowe dokladanie weglowodanow zerknij w diecty kulturystow, typowo bazuja nie w 90% na dietach ktora bazuje na weglowodanach, reszta wchodzi an inne proporcje jak ma problemy z ukladem trawiennym, zeby nieco odpoczac


Tomku, na keto byłem przez 4 lata. Tak wiem, że kulturyści budują masę głównie na dietach bogatych w węglowodany, aczkolwiek diety niskowęglowodanowe, a wysokotłuszczowe typu keto, zyskały na popularności ostatnio. Wychodzi też co raz więcej badań, które potwierdzają, że aby budować mięśnie jest potrzebna nadwyżka kaloryczna i odpowiednia podaż białka. Nadwyżka kaloryczna może być z węglowodanów lub tłuszczów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
w moim przypadku niestety nawet bazowanie na nadwyzce kalorycznej z tluszczy nic sie nie dzieje.
testowalem diete anaboliczna, Kwaśniewskiego, jak i kalsyczne CKD i niestety w moim przypadku takie rozwiazanie nadaja sie wylacznie na redukcje.
UD 2.0 tez chcialem zmodyfikowac pod budowe miesnia, ale tez nie zdalo to egzaminu tylko i wylacznie rotacja weglowodanami dopiero dostarczyla mi odpowiendiego bodzca aby faktycznie rosnac, utrzymac mase jeszcze na keto da sie w moim przypadku, ale juz nic ie doloze wiecej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
TomQ-MAG
w moim przypadku niestety nawet bazowanie na nadwyzce kalorycznej z tluszczy nic sie nie dzieje.
testowalem diete anaboliczna, Kwaśniewskiego, jak i kalsyczne CKD i niestety w moim przypadku takie rozwiazanie nadaja sie wylacznie na redukcje.
UD 2.0 tez chcialem zmodyfikowac pod budowe miesnia, ale tez nie zdalo to egzaminu tylko i wylacznie rotacja weglowodanami dopiero dostarczyla mi odpowiendiego bodzca aby faktycznie rosnac, utrzymac mase jeszcze na keto da sie w moim przypadku, ale juz nic ie doloze wiecej


Dobrze, że przetestowałeś na sobie ja dołożyłem 4kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
no mi niestety nie szlo tak fajnie
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam formę - proszę o pomoc .

Następny temat

Czy można stosować tyle ziól na raz plus kreatyna plus cytrulina?

WHEY premium