SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Suplementy i odżywki dla 15-latka

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 dni Na forum 27 dni Przeczytanych tematów 470
Witam, mam 15 lat , ćwiczę w domu i chodzę na siłownie od pewnego czasu , gram w noge już 6 lat, chciałbym zastosować pierwszy raz suplementy i odżywki , mam 181cm wzrostu i ważę 62kg , chciałbym rozbudować mięśnie, głównie górną partie- ręcę, mam pytanie , jakie suplementy i odżywki mogą mi pomoc ?

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1089 Napisanych postów 38864 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 339725
najpierw ogarnij odzywianie potem pomysl o dodatkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 16 lat Na forum 33 dni Przeczytanych tematów 1121
Myślę że dobre będzie białko dla ciebie
Lecz musisz mieć swoją dietę aby zobaczyć zapotrzebowanie białka w organiźmie. Czy masz jakąś dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6636 Napisanych postów 143425 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1158166
witaj, na start jak wspomnial ruktow wazne bedzie to jak sie odzywiasz, do ewentualnego uzupelnienia diety mozna wykorzystac gainera lub odzywke bialkowa.
w ciemno jedynie obecnie wykorzystac mozesz witamine d3, k2, wktamine c, wapn, magnez i cynk
dodatkowo uzupelnic diete mozna kwasami omega 3

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2018-12-24 22:54:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 dni Na forum 27 dni Przeczytanych tematów 470
jeśli chodzi o odżywianie to staram trzymać zdrowy tryb życia , jem jedzenie bogate w różnorodne składniki odżywcze ale wiadomo zawsze jakieś niezdrowe jedzenie się trafi. Konkretnej diety nie mam. ps: dzięki za odpowiedzi

Zmieniony przez - Andre2617 w dniu 2018-12-25 00:45:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 2701 Napisanych postów 5048 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 220094
Witaj. Jak już wyzej zostalo wspomniane - dieta to podstawa i bez niej żadne suplementy nic ci nie dadzą , jeśli dieta ogarnięta to można dodać ww. suple w celu uzupełnienie .

Gdybyś kiedyś ogarnąl diete i potaw ja w tej formie https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6636 Napisanych postów 143425 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1158166
Andre2617
jeśli chodzi o odżywianie to staram trzymać zdrowy tryb życia , jem jedzenie bogate w różnorodne składniki odżywcze ale wiadomo zawsze jakieś niezdrowe jedzenie się trafi. Konkretnej diety nie mam. ps: dzięki za odpowiedzi

Zmieniony przez - Andre2617 w dniu 2018-12-25 00:45:37

Trzeba będzie jakieś ramy diety skonstruować aby wiedzieć chociaż czy odżywka jest potrzebna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1824 Napisanych postów 47991 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 485104
Dokładnie nie musi być cała jakaś super wyliczona i dokładana, ale pewne schematy i ramy diety muszą być jak chcesz nabrać masy.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
przy szczupłej sylwetce (mimo wagi:62kg) potrzebowałbym trochę przybrać na wadze aby z tego coś wyrzeźbić, jak , skąd mógłbym dowiedzieć się jaka dieta powinna być do mnie dopasowana? Chyba najlepiej u specjalisty żywieniowego

Zmieniony przez - Andre2617 w dniu 2018-12-25 18:56:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
To nie takie skomplikowane jak się wydaje:) wystarczy na start wyliczyć poszczególne makro i się plus minus ich trzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 8455 Napisanych postów 110302 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1350182
Moze rozpisz nam jak obecnie się odżywiasz, będziemy mieli jakiś pogląd, najlepiej zrób to w formie zrzutu ze swoego profilu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt !!!

;