SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy-coś zmienić?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2312
Witam.
Wybrałem pare supli, które chciałbym właczyć do mojego kolejnego cyklu, a mianowicie:
1) Profi Mass z Olimpu
2) Massacra Episode 2 z Olimpu
3) T-100 również z Olipmu
4) jakieś witaminy, raczej też z olimpu

Mam pewne wątpliwości co do Massacry, czy moze znajde jakiś lepszy stack?

Mam do wydania około 500zł.
Jeżeli potrzeba, a chyba napewno to wkleje ankiete.
Stosowane wcześniej suple: ze stacków- universal storm, mesomorph(ale to nie jest typowy stack), i chyba tyle, ale oprócz tego z kreatyn był Olimp Magna Power, 2xmono, kre-alkalyn, pare razy bcaa i amino, gainery i białka różnych firm.
Obecnie waże 87kg, a chciałbym dobić do 92kg.
Dieta jest jak zawsze, tylko o suple chcaiłbym się popytać.

Jeżeli coś jeszcze potrzeba to chętnie dopisze.
Pozdro.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): nie mam

Wiek: 26

Waga: 87

Wzrost: 186

Cel cyklu: masa + siła

stosowane już wcześniej suplementy : wypisane

Uprawiane inne sporty: siatkówka

stosowane wcześniej spalacze : żadnych

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: magna power z olimpu, anabolic amino 9000, ultimate protein z treca, carbo nox

ilość dni wolnych od kreatyny: 60

przewidziane finanse na cykl: 500

uwagi i sugestie: wypisałem

Staż treningowy: 3 lata
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
zamiast massacry hot blod sciteca, swietny stack a zarazem no- booster.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Ponoć S.A.W Treca jest bardzo dobrym stackiem przedtreningowym.

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
i do tego kreatyna np jablczan TCM olimp dokup,
chcialem edytowac ale nie zdazylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2312
POtzrebuje czegoś sprawdzonego brał ktoś z was te stacki ktore wymieniliście, moze znajomi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2312
A czemu nie ta massacra 2? Z tego co wiem ma całkiem niezły skład i sporo kreatyny w porcji w porównaniu z innymi stackami. Chodzi mi głownie o mase pobudzenie moze byc slabe ale zeby masa szła bardziej:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
ludzie dziwnie po niej sie czuja, ale niektorzy rowniez chwala, bys musial sam sprobowac i wyrobic sobie opinie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2312
a co uważasz o prohormonach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Że to nie ten dział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
PH to koks w ladnym opakowaniu, niosacy za soba takie same skutki jak saa, a czasam nawet gorsze porownujac skutki uboczne chocby do form injekcyjnych, gdzie pomijany jest czesciowo uklad trawienny.

poczytaj wiecej w dziale doping.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Creatin Ethyl Ester - Dawkowanie

Następny temat

Cykl czy jest odpowedni - Prosze o rady

WHEY premium