SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy a wątroba

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemanko mam pytanie czy np. nowy produkt Thermal Pro z efedryna jest szkodliwy dla watroby , albo np. tribulus ? Nie mowie oczywiscie o takiej toksycznosci jak meta czy anapolon, ale chociaz lekko ja obciaza ? Bo ja nie wierze, zeby te wszystkie suplementy byly takie zdrowe - wiekszosc tabletek obciaza watrobe, to odzywki na pewno tez. ale pytam tak z ciekawosci- bralem juz mete i moja watroba to przetrzymala, wiec nie jest zle
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bralem juz mete i moja watroba to przetrzymala?? -jesteś pewien skuti uboczne stosowania dopingu mogą wystąpić póżniej !!

poz..

>> soldiier <<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
CO DO METY J/W
a te suple w jakims stopni wplywają na wątrobe nie kozystnie ale nieznacznie

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
jak nie masz pewności to bierz terme albo tribulusa z sylimarolem :D :D

~REPTILE[333]~

Kupa jeża zawsze świeża!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
zalerzy jakie suple, bo watpie zeby bialko o wartosci biologicznej 120 i wyzej szkodzilo na watrobe...

-------===!POLISH+POWER!===------
http://wiem.onet.pl/wiem/snd/77477-5757-h.mp3

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2003-12-26 01:34:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
ma huang powinien byc na pewno ostroznie podawany przy wrzodach zoladka
w kwestii hepatotoxycznosci ma huangu - znany jest przypadek ostrego zapalenia watroby, aczkolwiek brak odpowiedniej literatoory, ktoora moglaby stwierdzic, czy incydent nie byl odosobniony

dla zainteresowanych : Am J Gastroenterol. 1996 Jul;91(7):1436-8. Acute hepatitis associated with the use of a Chinese herbal product, ma-huang. Nadir A, Agrawal S, King PD, Marshall JB. Division of Gastroenterology, University of Missouri Hospital and Clinics, Columbia 65212, USA.

co do tt - nie przypominam sobie, jakoby jego sooplementacja miala szkodliwy wplyw na watrobe

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~kopernik sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hepatil jest dobry na oczyszczanie watroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4645
czesc ja osobiscie uwazam ze wszystkie suplementy sa szkodliwe w jakims stopniu na watrobe to tylko zalezy od osoby ale nie ma takich tabletek kture by nie szkodziły

Z góry dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 408 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4335
ja mam cykl z odzywek dokladnie 4 i wiem jedno ze jesli jest zbyt duza roznica bialka do wegli chodzi o to ze bialka jest za duzo to mozna odczuwac bole watroby sam tak mialem i to nei po zadnym koxie bo zaraz mi ktos powie ze mietka sie nazarlem

bykuu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
simson ty archeologu
daleko sie dokopales
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplemacja kreatyny

Następny temat

Ktora kreatyna???

WHEY premium