SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy - tanie i wydajne...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 70 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1607
Witam!
Co możecie polecić z odżywek ektomorfikowi, z niewielkim stażem na siłowni i sporym stażem sportowym?
Poszukuje czegoś w stylu all in one, co zapewni mi wystarczające uzupełnienie diety o węglowodany i białka i będzie dostępne w przystępnej cenie.

Trochę o mnie:
Zdjęcie sylwetki jest na profilu.
Jestem ektomorfikiem, ale nie narzekam na wychudzenie.
Dieta - jest jaka jest - uwarunkowana tym co jest w lodowce: 3 posiłki dziennie: śniadanie z jajek, obiad zazwyczaj porządnie mięsny lub rybny ze spora ilością węglowodanów, tak jak kolacja również. Między posiłkami: twarogi chude, serki wiejskie, banany, szejki z białek jaj, oliwy z oliwek, jogurtów itp. Odżywka wysoko białkowa 3 razy dziennie,(w sumie wychodzi koło 140g białka dziennie z posiłków i odżywki) z początku "gain bolic 6000", jednak przeczytałem że zawiera nie wiele białka na 1 porcję, i wychodzi dosyć drogo.
Teraz testuję Hi-tec hi anabol protein jako uzupełnienie.
Widziałem sporo tematów o "Createston", dziwi mnie jednak fakt że zażywa się to raz dziennie, podczas gdy inne białka stosuje się kilka razy dziennie(bo lepiej się tak przyswaja)

Trening wg. porad ronie220 https://www.sfd.pl/Mój_trening__co_sadzicie_kreatyna.-t945074.html

czy "hi anabol" wystarczy jako uzupełnienie? tutaj jego skład: https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_HI-Anabol_Protein-opis26464.html
Czy są jakieś tańsze odżywki typu createston? Czy są skuteczne?
Co w ogóle sadzicie na temat tego produktu? Największe parcie to reklama o przyroście 4-6 kg... ile w tym prawdy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
prawda jest taka ,że dopóki "dieta jest jaka jest" nie masz po co brać się za suple
- uzupełniać dietę możesz ale nie w ciemno ,bo to mija się z celem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 70 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1607
Flex dzięki za odpowiedź. Ok, ujmę to inaczej. Mimo że jest jaka jest, to przyrost jest - widzę po sobie że są efekty, uwydatniły się mięśnie. Nie pytałem się o dietę, bo o tej diecie trąbi każdy na tym forum, w każdym temacie, i każdemu więc domyślam się ze jest bardzo istotna, i pożeram ile tylko mogę ;p Ponawiam pytanie, o odżywki typu all in one, co sądzicie o tym kreatestonie, i o hi anabol. Czy takie coś będzie odpowiednie pod względem składu? i czy znacie jakieś tańsze zamienniki? a suple są mi potrzebne, żebym nie pożerał jak głupi tyle tego jedzenia, bo nie wyrobię pieniężnie :(

Zmieniony przez - jakub125p w dniu 2013-06-08 11:05:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
suplementy nie zastąpią Ci jedzenia - a przeliczanie na białka i gainiery jest jeszcze mniej ekonomiczne

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
j/w
chcesz zastapic jedzenie suplmenetami/odzywkami bezsensu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Rozwalił mnie tekst ze jedne białka bierze się 3razy dziennie a inne raz o ku••a to wog nie jest dieta skoro ładujesz 3razy dziennie białko
Wg mnie nie ten dział zapraszam do działu odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 70 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1607
A mnie rozwala to ze pytam sie o zamiennik bialka a wy mi piszecie cos nie na temat. jakbym potrzebowal porad odnosnie diety, bo nie widze przyrostu, to bym o tym zrobil temat. A co do wypowiedzi powyzej... przeczytaj sobie etykiete hi anabol protein. W dni treningowe bierze sie nawet 4x wedlog zalecen hi tec firmy sprzedjacej sie tym na forum, wiec najpierw sprawdz a potem krytykuj.Zamias wpierd*lac 8 posilkow, 3 zamienilem na odzywke.... Pytam sie jaka polecacie jako tanszy zamiennik aktualnej, i co sadzicie o Createston. Znajdzie sie ktos ogarniety i odpowie na pytanie? a nie bedzie odbiegal od niego za wszelka cene na rzecz diety na ktora nie narzekam, bo spelnia swoja role? przydalo by mi sie cos co zawiera sporo wegli oprocz bialka, ale nie mniej bialka niz hi anabol....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
nie znajdzie się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
rzucasz sie a pojecia nie masz, bzdury wypisujesz z tym dawkowaniem,
to co napisane jezt na etykiecie to jedno (cos tam napisac musza) a rzeczywistosc to drugie,
odzywka uzupelniasz braki z pozywienia,
wiec jezeli masz zapotrzebowanie 200g, jestes w stanie zjesc 150 to reszte uzupelniach prochami,
im mniejsze te dziury do zalatania tym lepiej,
wiec najpierw sprawdz/doczytaj jak i po co bierze sie odzywki bo to Ty nie masz pojecia a koledzy chcieli Ci tylko to uswiadomic dla Twojego dobra jak to wyglada w praktyce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
kup se cukier w markecie - będzie masa - doczytaj bo naprawdę nie wiesz o czym piszesz

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 70 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1607
no toz wlasnie sie pytam, jaka ta odzywka. Jem tak ze mam 110 gramow bialka z pokarmu, przy wadze 73 kg czyli wypadalo by brac 146 w sumie. Weglowodanow brakuje mi tez sporo, stad moje pytania jaka odzywka by mi ow braki wypelnila, i pisze o tym od samego poczatku, ale nikt mi nie chce odpowiedziec. Pytania sa proste, myslalem ze ktos ten createston testowal, tak jak inne suple typu hi anabol.Co do cukru to powodzenia jezeli sam tak robisz Maniak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl info

Następny temat

Pytanie co do zastosowania.Białko,glutamina,kreatyna,bcaa

WHEY premium