SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy - który sklep?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Mam pytanie jakie macie doświadczenie ze sklepami internetowymi sprzedającymi suplementy?
Głównie chodzi mi np. o r.sport ( który widnieje na "naszej" głównej stronie ).Czy ktoś zamawiał coś z tego sklepu?, co z szybkością i rzetelnością dostawy?, jak z cenami - obecnie chciałem zamówić HMB Ultimate'a - 108 zł.
Gdzie można zamówić Olimpa HMB w kapsułkach oprócz ich głównej strony ( sportatut ) bo mają b.drogą dostawę.
Proszę o opinie
pozdro,
boban
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 972
sonabty , zlapales mnie... hehehe

po porstu lubie ten sklep. ale cos mi uswiadomiles. tymrazem nie napisane bylo nic zlego na nich wiec rzecywiscie masz racje . czytam tez inne posty, ale jakos sprawdzam body to fakt odkad byla taka zadyma (niesluszna zreszta)


"Am I evil? YES I AM..."

"Am I evil? YES I AM..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3811
Osobiście proponuje przejechać sie do sklepu !!!
Chyba że w rozsądnej odległości niema???
Z tego co mi wiadomo to jest to jedyna strona rozprowadzająca produkty Olimpu!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moge polecić tylko jeden. www.atleta.pl To jest bardzo dobra firma, włascicielm jest Sonbaty,moderator tego działu. Zamawiałem u niego 3 razy i zawsze w ciagu góra 3 dni sprzęt mialem w domu. Do domu przywozi ci kurier i placisz mu na miejscu, jak nie ma cie w chacie to potem z poczty przyjdzie awizo i pojdziesz po paczke na poczte. Uzytkownicy forum mają zniżke 5% . Własnie dzis lub jutro przyjdzie do mnie trzeci produkt który zamowiłem. Nie mam zadnych zastrzezen i polecam. Dostawa 10zł co jest smieszną ceną moim zdaniem i zadnym wydatkiem.

Jesli spodobala ci sie moja wypowiedz,lub jesli znasz Leśniczego,wejdz na ta strone http://www.pajacyk.pl i kliknij na brzuch pajacyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1799
Czesc!!! Ja jeszcze nie zamawialem z tego sklepu co o nim wspomniales poniewaz jest nie na moja kieszen.Ale moge tobie polecic jeden w ktorym ja robie zakupy jest tanio ale bedziesz musial troche poczekac na dostawe bo nie moga sie wyrobic.Za te HMB ultimatea zaplacilbys niecale 100zl z wysylką.Oto strona www.bodybuildin.pl 

pozdrawiam...------------------------------------------------------------



Grzechu

Grzechu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
ja rowniez polecam atleta

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4530
********** lub ATLETA, RSPORT tez jest ok ale maly wybor
trzymac sie z daleka od tonusa!!

t

<<< SOGOW MI NIE TRZEBA JUZ MAM ICH DUZO
- WEJDZIE NA http://www.pajacyk.pl LEPIJ >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki wszystkim,
boban
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 592 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13036
a co z tonusem jest nie tak, zamawiał ktos tam kiedys???

pozdrawiam

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 972
ja zgadzam sie z grzechem i tez polecam sklep bodybuilding tylko czasy realizacji sa dlugie jak ci sie spieszy to poszukaj gdzie indziej ale ceny maja najlepsze

w tonuse zamowilem raz testowo ale przyslali mi. ale jednak wole body, wiekszy wybor i jakos tak ogolnie wsyztsko lepiej, sklep, serwis, forum, wieksze zauafnie bo kupowalem tam nie raz i bylo ok.

"Am I evil? YES I AM..."

"Am I evil? YES I AM..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja kupuje w sklepie w trojmiescie i mam znizke na wszystkie produkty treca 10% a na inne od 5 do 20 % na niektore akcesoria typu sztangi nawet 30% wedlug mnie nie ma sensu kupowac w inecie. A bodybuilding jest drogi i wolny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hitec'a Creamass 1,5kg kupuje za 65 - promocja
hitec Super mass profesional 3kg za 110
I jest zawsze wiele innych promocji to dwie z tych ktorych pamietam.
A i moge sobie osobiscie pogadac z vicemistrzem strongmanow :]
Mietki z niego facet :] latwo sie z nim targuje i widac ze podchodzi do sprawy "Klient nasz Pan"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Znikajaca Therma Prolaba

Następny temat

Jak spalać tłuszcz nie spalając mięśnia...?

WHEY premium