SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy TREC na masę - Co wybrać ?

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5475 Napisanych postów 16310 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 327961
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 968
To jest plan ułożony pod suplementy które teraz będę kupował, wcześniej miałem taki plan z tym że BEZ SUPLEMENTÓW ŻADNYCH !
I czekam na podpowiedzi co mam brać na 1 cykl żeby masa ładnie wchodziła..
A póki co to piszesz nie na temat...
Czekam na ocenę planu i pomoc z tymi suplementami.
Mass XXL wziąć i co jeszcze ?
Może BCAA, mam też dostęp do białka serwatkowego.
I jakie te witaminy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
jeśli już to coś takiego:
1. płatki owsiane!, białko(ryba, mięso, ser biały, WPC)
2. chleb razowy/pełnoziarnisty, masło/orzechy, szynka, warzywo, mass xxl
3. chleb razowy/pełnoziarnisty, masło/orzechy, szynka, warzywo, mass xxl
4. ryż, kurczak, warzywa, oliwa,
trening
5. mass xxl
6. ryż, ryba, warzywa, oliwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Wszystko zależy od tego jaka masę chcesz budowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 968
Mięśniową oczywiście, chociaż mało ważę i ogólnie też musiał bym przytyć, przy tym zależy mi żeby tłuszczu nie załapać.
Do tego będę biegał + worek + ABS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
ja do diety która wypisł glok dałbym aminokwasy.mas xxl dałbym po treningu,

Cm3. polecam rano przed i po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
co do tego masa musisz sie obserwowac jak sie zmienia sylwetka bo możesz łapac niepotrzebne kilogramy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Zamiast szynki filety z piersi kurczaka/indyka, lub normalna pierś.
Po treningowy nie może być ostatnim posiłkiem. Na noc musisz wszamać jeszcze źródło białka np ser biały lub tuńczyk.
I nie piłbym Mass XXL do tych 2 posiłków, lecz między nimi jak już. W ogóle za dużo go tam, za bardzo będziesz łapał fatu

Zmieniony przez - erniiii w dniu 2011-06-07 15:44:53

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 968
Pisze żeby Mass XXL pić 4 razy dziennie,
Ja podałem plan na wcześniejszej stronie i tka bym chciał brać tego massa, myślę że odpowiednio by było.
http://allegro.pl/activlab-bcaa-xtra-500g-glutamina-gratis-wys-0-i1634126800.html
Te aminokwasy będą ok ?
A niech ktoś jeszcze wypowie się co do tego HMB - piszą że w cyklu na masę będzie dobry bo niby redukuje tłuszcz i też po nim KG wchodzą.
Nie chcę żeby mi wbiło dużo tłuszczu a jak wiadomo w diecie na masę coś zawsze wejdzie tego tłuszczu,
Czy jeśli brzuch będę robił 2x w tygodniu + biegi po dobrej godzinie też 2x w tygodniu to tego tłuszczu nie przybędzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
To, że jest napisane to raz, a to, że odżywki typu gainer czy białko bierze się według braków w diecie to dwa.
Właściwie to po co prosisz o rady skoro się do nich nie stosujesz i robisz tak jak Ty sobie to zaplanowałeś - czyli źle?

Odpuść HMB, nie spali Ci tłuszczu. Jak zobaczysz, że nabierasz jednak troche fatu to zacznij kręcić delikatnie aeroby i obserwuj dalej. Wszystko polega na wyciąganiu wniosków.

Nie pytaj na tym forum o produkty innych firm.

Zmieniony przez - erniiii w dniu 2011-06-07 16:13:08

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W pogoni z masą

Następny temat

CM3 i L-glutamine T6

WHEY premium