SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy TREC na masę - Co wybrać ?

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 968
Witam
Jestem tu nowy, więc może coś o sobie napiszę:
Wiek 16
Waga 70
Staż 3msc - Mało ...
Wysokość 186cm
Ogólnie, ale chyba starczy.

Wiem że to może nie odpowiednia pora na branie masy, ale tylko w wakacje będę mógł ćwiczyć regularnie z planem i dietą przez całe wakacje, a na cały lipiec chcę mieć suplementy.
Z suplementów o które głównie mi chodzi to:
Mass xxl, najlepiej 4,8 + 1kg
Nitrobolon/ Nitro(x)Pack to chyba jakaś nowość te C-12, możecie coś o nim napisać, to jest to samo co nitrobolon ? Co lepiej kupić?
Na pewno kupię też HMB od treca bo mam trochę tłuszczu zbytecznego którego z chęcią się pozbędę.
Teraz mam jeszcze pytanie czy nie lepiej zamiast nitro brać krętę jakąś oczywiście od treca, najlepiej jak bym kupił to wszystko z tym że nie wyrobię z kasą :D
Nie piszcie mi żebym na tym etapie wiekowym i stażowym brał się za dietę a nie za suple, bo dieta też jest ułożona już, do rozbudowania/ zmiany małej ale jest, plan też jest i chcę pojechać z grubej rury przez wakacje.
Podaję linki do supli które chciałbym kupić:

http://allegro.pl/trec-hmb-440kaps-rzezba-masa-i-sila-tania-wys-i1631633593.html

http://allegro.pl/trec-mass-xxl-4-8kg-1kg-za-darmo-promo-kurier-i1631633595.html

http://allegro.pl/trec-x-pack-nitro-c-12-30-saszetek-i1647875992.html

Możecie mi też doradzić co innego, na początku zastanawiałem się nad tym:
http://allegro.pl/szok-trec-mass-xxl-4-8kg-nitropack-gratisy-za-63zl-i1639310581.html

Ale HMB by mi się przydało jeśli naprawdę spala ten tłuszcz...
Czekam na sensowne i szybkie odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5492 Napisanych postów 16334 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328120
z tym stażem zajął bym się odżywianiem, dieta powinna ci wystarczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 968
Wspominałem żeby nikt mi nie doradzał nic o diecie,
Dieta będzie tylko aż wystawią oceny w szkole bo teraz nie mam czasu, a nawet nie chce mi się wszystkiego godzić..
ważę 70kg przy 186cm , to jest dużo za mało.
wiem że dieta by coś dała, ale jeśli można więcej a skutków ubocznych w sumie nie ma to czemu nie ? To tylko wyłącznie moje chęci, moje pieniądze, które chcę zainwestować w siebie.
Do tego totalna abstynencja na alko i słodycze, chociaż przez lipiec.

Czekam na kogoś kto mi podpowie coś o tych suplementach.
Dodam że jestem nastawiony na Mass XXL i nitrobolon / Nitro x pack .
i też na te HMB jeśli naprawdę redukuje tłuszcz?
Ktoś mi coś wyjaśni na ten temat ?
Nie wiem czy kreatyna nie będzie potrzebna, jeśli nie to tym lepiej, jeśli efekty będą lepsze to trudno jakoś to wszystko kupię :)

Czekam na podpowiedzi ale nie takie jak ta wyżej, jak mówiłem dużo prawdy w odpowiedzi Hellboys'a jest ale jak to ująć mam wakacje na to aby dobrze wyglądać, później nie będę miał czasu w roku szkolnym na siłkę..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Zrozum, że to sobie robisz na złość nie nam. Chcesz wyrzucić pieniążki w błoto? Przy tej wadze szczególnie powinieneś zadbać o diete a dopiero później myśleć o suplementacji.

Chcesz efektów w miesiąc a to nie jest realne.

Po ostatnim akapicie Twojej wypowiedzi niestety muszę stwierdzić, że jesteś typowym sezonowcem chcącym poprawić swój wygląd na wakacje, a reszte roku nic ze sobą nie robić więc tym bardziej odradzam Ci wydawanie pieniędzy na suplementy, bo nic Ci to nie da.


Zdrowia.

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 968
Właśnie nic nie rozumiecie, w roku szkolnym jak to zawsze bywa jest szkoła i nie będzie dużo czasu na siłownię, ale będę robił wszystko co się da, mam siłkę w domu, na pewno to nie jest tak że suple nic nie dadzą, ja tylko pytam które ?
Dieta też będzie przez całe wakacje a zacznę ją od przyszłego tygodnia na pewno, miało być od tego ale za bardzo się nie da..
Wiem jak działa Mass XXL i wiem że działa w połączeniu z nitrobolonem fajne efekty, ale pytam co do tego, a może nie kupować nitro a kupić Kretę w połączeniu z tymże HMB o którym nadal nikt mi nic nie wspomniał.
Pomoże ktoś ? czy nadal będą odpowiedzi typu dieta, dieta, dieta... ?
Albo zredukujcie mi te suple żeby coś dały a nie wydać 3 stówek ponad i powtarzam pytanie co z tym HMB ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Niestety będę powtarzał do znudzenia Dieta dieta dieta. Ja Ci nie pomogę, może ktoś będzie chciał dołożyć rękę do tego.


Zdrowia

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
na masie daj spokuj z hmb. rozpisz mniejwiecej jak sie odżywiasz. czasami niewielkie zmiany mogą dać dużze efekty. co do odżywek to polecam ci kupić mass xxl 4,800 kg. ewentualnie monochydrat jakiś ale z tym bym poczekał. na nitrobolona zdecydowanie za wcześnie zmarnujesz pieniądze bo efekty podobne zrobisz na mono przy twoim stażu


Zmieniony przez - glok w dniu 2011-06-06 22:55:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Mass XXL z dietą i treningiem w Twoim wieku na początek powinno wytarczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 968
I o takie odpowiedzi mi chodziło.
Czyli wystarczy że kupię tego Mass XXL 4,8 + 1kg bo jest w takiej samej cenie jak ten 4,8...
Do tego monohydrant i będzie dobrze ?
I te HMB bym chciał żeby tłuszcz spalić bo mam go troszkę zbyt wiele, nie mam go dużo do przesady ale w porównaniu do tego co powinno być to jest za dużo..

Wkleję zaraz moją dietę do której będę się stosował i której już wcześniej wypróbowałem przez 2 tygodnie i naprawdę przytyłem trochę :)

Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi i jeszcze pytanie czy na pewno odpuścić ten nitrobolon i zamiast jego brać kretę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
napewno. hmb nie wypalisz tłuszczu przy cyklu masowym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 968
Ok nie jestem za bardzo w tych całych suplementach, czytam tylko co piszą przy tym produkcie a wiadomo że każdy chce towar sprzedać...
Dieta którą będę stosował, którą ustawiłem pod podane na samym początku specyfiki jednak mogę ją spokojnie pozmieniać bo widzę że na początek dieta + jakieś małe wspomagacze i będzie ok.

9:00 Śniadanie
* 150g płatków kukurydzianych
* 60g Mass XXL do 30 min po śniadaniu
* 4caps Nitro

11:00 Drugie śniadanie
* Kanapki z serem + sałatka warzywna
* 2 caps Creatyny

13:00
* 150g ryżu + 3 jaja + mięso

15.00
* 120g płatków

16.00
* 60g Mass XXL + 4caps Nitro

16:30
* 2 Caps Creatyny

17.00 Trening


Po Treningu mass XXL 60g + 4 caps Nitro + 2 caps Creatyny
*100g ryżu + 2 jaja
*2 banany

20-21
*Płatki + Mass XXL 60g

Oczywiście nie koniecznie musi być w takim porządku dieta ponieważ będę to jeszcze urozmaicał w ciągu tygodnia żeby dania się nie powtarzały.
Do ryżu jakieś mięso wołowe, pierś kurczaka i sałatki.
Jeśli dieta jest zła to prosił bym aby poprawiona była.

A co do kreatyny, nie lepiej może jabłczan ? nie "pompuje" wody pod skórę a z tego co wiem mono właśnie tak robi ;/
Jest coś takiego jak Trec CM3
Jeszcze zainteresowało mnie to:
http://allegro.pl/creatyna-magna-power-magnez-120capsolimp-odzywki-i1603122494.html

i od razu może witaminki jakieś :
http://allegro.pl/olimp-vita-min-60k-multiple-sport-super-witaminy-i1635373794.html

Albo ktoś niech napisze co brać żeby stawy nie siadały i ogólnie wszystkie witaminy były które potrzebne są.
Oczywiście nie muszę kupować tego na allegro mogę w aptece. Tylko proszę o nazwy witamin.
Dodam że kostki mi trochę "pykają" "strzelają" czasem też w łokciach i witamin mi na pewno jakichś brakuje, aktualnie biorę Magnez + b6
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W pogoni z masą

Następny temat

CM3 i L-glutamine T6

WHEY premium