SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy Olimp a odchudzanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 91
Witam.
Jestem nowy na forum i potrzebuję porady. Mam dostępne poniższe suplementy i chciałbym ułożyć jakieś sensowny harmonogram zażywania ich (nie wszystko naraz):
- L-Karnityna 500 forte plus
- Therm Line forte
- Tonalin CLA 1000
- Vita-min multiple SPORT
i będzie jeszcze OMEGA3 w plynie LYSI.

Moje dane to:
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 26
Waga : 99
Wzrost : 189

Dieta mniej więcej tak:
Posiłek 1: 3 deski Wasa + serek + wędlina
Posiłek 2: Puszka Tuńczyka
Posiłek 3: Biały ser + pomidor + papryka
Posiłek 4 200g smażonego na oliwie z oliwek kurczaka (gotowany mi poprostu nie wchodzi)
Posiłek 5 po treningu: biały ser + pomidory + papryka

Robiłem jeszcze mały 6 posiłek ale zauważyłem że przestałem wogóle chudnąć i wywnioskowałem że 6 posiłek aby zapobiec katabolizmowi to powinni robić osoby budujące mięśnie a nie chcące się odchudzić (choć oczywiście mogę się mylić a przestałem chudnąć z innych względów).

Trening areobowy około 1,5h około 3 - 4 razy w tygodniu pomiędzy 4 a 5 posiłkiem.

Narazie zjechałem ze 105 do 99 na samej L-Karnitynie i chciałem wypróbować inne suplementy a korzystam tylko z olimpu (poza omega 3 ) bo mam dostep w fajnych cenach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29276 Napisanych postów 62771 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901869
Jest pewna mala ale jakze subtelna roznica miedzy odchudzaniem a traceniem na wadze.Autor musi okreslic jaki cel chce osiagnac.Choc dla wszystkich majacych podstawy wiedzy cel powinien byc oczywisty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Dietę zapewne oceni Morales, co do supli:
Vita Min do śniadania
eLka 2 godzn. przed treningiem (wg mnie 4 kapsy minimum)
Tonalin 3 razy dziennie min 2 kapsy.
Therm Line sprawdz jak na Ciebie działa i tak dostosuj dawki.
Omega do posików oprócz okołotreningowych

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W diecie masz wszystko do zmiany. Nie będę Ci tego poprawiał, bo musiałbym Ci rozpiskę od nowa ułożyć. Przeczytaj temat pod moim postem i zobacz jakie robisz błędy. Potem ułóż jeszcze raz i wklej do sprawdzenia. Jedna uwaga. Jeśli ostatni posiłek jest potreningowym, to nie dajesz twarogu tylko chude mięso/rybę i węglowodany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17360
Diete masz nie ciekawa, malo wszystkiego czyli b/t/w za dluzo serkow i twarozkow tylko dawaj na noc z oliwa i warzywami, podstawa to dobra dieta bez niej najlepsze suple nie pomoga, poczytaj posty podwieszone, dodaj trening silowy np. FBW.Poswiec troche czasu i poczytaj posty podwieszone poniewaz wiedze masz slaba, pozdrawiam powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 91
Linki już czytam. Napiszę jak coś mądrego wymyśle po tym czytaniu.

Morales: Mam tylko pytanie odnośnie diety do której mnie odesłałeś. Czy to na pewno jest dieta dla osoby która chce chudnąć?
Bo imho to bardziej dieta na masę?

Zmieniony przez - Tasiekk w dniu 2009-10-23 12:28:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co rozumiesz przez schudnięcie? Zdefiniuj mi to słowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17360
Jezeli chcesz wycieczyc organizm i spalic sadelko wraz z miesniami to stosuj diete 1000Kcal, a jezeli chcesz poprawic sylwetke i spalic zbedny tluszczyk, to posluchaj Morales_37

Zmieniony przez - marcellll w dniu 2009-10-23 13:08:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Morales widzisz Ty odchudzasz ludzi dietą na masę!!! Zakrawa mi to na Nobla

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe, wiesz, nawet gdyby tak było to ludzie nie mają pojęcia o tym, że budując mięśnie też chudną Bo odchudzanie to zmiana proporcji składu ciała a nie utrata wagi kolego Tasiekk. Mięsień jest mniejszy i lepiej się formuje, ale za to jest cięższy. Tak więc osoba umięśniona o wadze 80kg będzie wyglądała o wiele szczuplej niż osoba otłuszczona o wadze 80kg. A moja dieta jest taka jaka powinna być, czyli redukcyjna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 91
Oki, dzięki za rozwianie wątpliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
ja obecnie jadę na ekstremalnie niskiej jak na mnie ilości kalorii - zawsze redukcję robiłem na 3000+ kcal, dochodząc nawet do 4000, obecnie nie przekraczam 2500kcal, za 2-3 tyg wrzucę pewnie weekendowe ładowania po ok 10000-15000kcal, a w ciągu tygodnia obetnę jeszcze bardziej, zobaczymy co wyjdzie,
jak nie eksperymentuję, nie ma z wycinki radości.

aha,
ale nikomu nie polecam żeby nie było,
ja jestem hardkorem i w te klocki bawię się od lat.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-10-23 14:00:37

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja wagi. Dieta i ogólny rozkład jazdy.

Następny temat

otyłość ekstremalna

WHEY premium