SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja thermo bombs + DRIVEN SPORTS Lean Xtreme

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 290
Witam, chciałbym zapytać użytkowników którzy korzystali z Thermo Bombs-a przez jaki okres to działa... Może wyjaśnię o co mi chodzi.

Mianowicie jedną kapsułkę biorę od razu po przebudzeniu ( +/- 7 rano) a druga tak jak wyczytałem to 6-8h po zażyciu pierwszej czyli tak w godzinach 13-14.. I teraz pytanie, jeżeli mam zazwyczaj trening tak ok. 18 to jeszcze to będzie coś działać ? Ponieważ też napisane że w dzień treningowy brać 30min przed treningiem, lecz wtedy to noc będzie nie przespana..(raz wziąłem w tych godzinach to miałem fazy i nie mogłem zasnąć..)

Posiadam również DRIVEN SPORTS Lean Xtreme i tak myślałem aby zrobić to tak :

Rano wstaje biorę jedną Thermo Bombs, następnie po 6-8h biorę kolejną, a 30min przed treningiem biorę Lean Xtreme. Lecz ten drugi ma mniejsze działanie spalające tłuszcz, przynajmniej tak wynika z różnych opisów sklepów..

Jak byście mi doradzili suplementację tego aby było najbardziej efektowne spalanie ? Będe wdzięczny za każdą podpowiedź.

PS: Thermo biorę już jakieś 5 dni.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
kombinuj z godzinami spozycia tak bys mogl spac, sprobuj jak najblizej okresu okolo treningowego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 290
Tylko właśnie ciekawi mnie w jakim stosunku mocy będzie działał ten Thermo Bombs do stosunku godziny w której go przyjmę.. Na pewno im dłużej od spożycia tym mniejsze jego działanie, lecz czy przykładowo 2 godz po zażyciu będzie on jeszcze na tyle mocy aby był skuteczny..

I teraz czy mi nie zaszkodzi jak będe brał 2 tabletki thermo bomsa i jedną tego Lean ? Bo moge zaraz przedobrzyć jak bede kombinował ..


Zmieniony przez - kamcio100 w dniu 2015-09-01 14:37:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
bez leana wtedy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 290
No ok to narazie będe używał Thermo, tylko że ciężko będzie to jakoś ustawić aby było płynnie.. Bo wstaje codziennie 6:50, przychodzę z pracy ok godz 16, więc tak ok 18-19 zaczynam ćwiczyć..

A do tego jeszcze praca siedząca przez 8h...


Zmieniony przez - kamcio100 w dniu 2015-09-01 14:47:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4511 Napisanych postów 35789 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263106
Pozostaje jeszcze opcja zmiany środków na lżejsze, takie które będą bardziej Ci odpowiadały

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
moze po pracy spalacz lyknij

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 290
K_PS
Pozostaje jeszcze opcja zmiany środków na lżejsze, takie które będą bardziej Ci odpowiadały


No właśnie dlatego kupiłem tego Leam.. Lecz po przejrzeniu różnych stron zdecyduję się wpierw używać właśnie tego Thermo, zobaczę jak to będzie robiło robotę.. Potem jak mi się skończy to dla odpoczynku będe brał tego Leam i zobaczę co i jak..


No w sumie mogę brać i po pracy od razu, lub gdzieś tak po 15.. I tak mi tylko pozostaje.. Całkiem dzisiaj jak tak patrzyłem na różne sklepy to widziałem spalacz który starcza na cały dzień (12 godz) więc takiego bym sobie zapodał rano i cały dzień z głowy, tylko też nie wiadomo jak on w skutkach potem.. Narazie mam to co mam i tego muszę zużyć ;)


Jeszcze co do tego Thermo to : Wziąłem dzisiaj rano od razu po przebudzeniu, następną wziąłem o 13, przez 8h nie jem nic, dopiero jak przychodzę o 16 to coś lekkiego zjem sobie.. Po wzięciu drugiej tabletki ok 14 tak dziwnie mi się zrobiło, i czuje coś na gardle, i jestem bardzo blisko od wymiotowania, lecz narazie daje rade.. Z drugiej strony jakiegoś MEGA kopa energii nie odczuwam, wręcz rano ok 9 chciało mi się spać...


Zmieniony przez - kamcio100 w dniu 2015-09-01 15:04:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja po 6 miesiącach na sucho.

Następny temat

Spalacz

WHEY premium