SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja podczas treningu szybkościowego

temat działu:

Inne dyscypliny

Ilość wyświetleń tematu: 13864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
dla sprinterow najwazniejsze sa :

BCAA Olimp - 3 przed treningiem , 3 po treningu
HMB Olimp
Glutamina - po treningu
LECYTYNA Olimp - 40 min przed treningiem
IZO PLUS Olimp w trakcie treningu niewiecej niz 40minut
GAINER - najlepsze MCT Olimp
Kreatyna - Jabczan TCM Mega Caps , Creapure , Orotan najlepsze Clout - do wyboru - w okresie startowym nie mniej niz 6 tyg
Witaminy - Multisport Olimp lub Anavite bo ma beta alanina
Carbo - po treningu
Kofeina - 30 minut przed treningiem
ZMA lub Magnez Multipower - przed snem

Polecam!!!

Zmieniony przez - sprinterek w dniu 2010-10-31 19:52:51

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 699
No i sogacz leci, dzięki bardzo .. ! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
BCAA Olimp - 3 przed treningiem , 3 po treningu (caps? 3g przed i 3g po? 6g to troche malo, jesli juz to lepiej dac w jednej porcji a bezposrednio po treningu gainera)
HMB Olimp - strata kasy
Glutamina - po treningu - strata kasy
LECYTYNA Olimp - 40 min przed treningiem
IZO PLUS Olimp w trakcie treningu niewiecej niz 40minut
GAINER - najlepsze MCT Olimp - to napewno nie jest najlepszy gainer, patrz up your mass lub chociaz mutant mass
Kreatyna
- Jabczan TCM Mega Caps , Creapure , Orotan najlepsze Clout - do wyboru - w okresie startowym nie mniej niz 6 tyg
Witaminy - Multisport Olimp lub Anavite bo ma beta alanina (anavite fajna sprawa ale drogie jak cholera)
Carbo - po treningu (lepiej gainer)
Kofeina - 30 minut przed treningiem
ZMA lub Magnez Multipower - przed snem (magnez multipower strasznie drogi a wcale nie lepszy niz inne chelaty)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
jesli piszesz ze jest drogi to jesli maja kase to niech kupuja... :) bo to sa najlepsze efekty niz tansze.. ja bralem... i biore .. sukces przyszedl na arenie ogolnopolskiej , europejskiej i swiatowej... :]

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
"niech kupuja"? ale to chyba autor sam z wlasnej kieszeni placi i w tym momencie warto pomyslec o kosztach. Apropo jakiego produktu mowisz ze sa lepsze niz tansze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam! pytanie do znających się na fachu:
przygotowuję się na spałę na 60m. ostatni rok juniora (około 70dni suplementacji). jakie suple powinienem brać? dodam, że mam ograniczony portfel. myślałem nad:
olimp vita-min multiple sport - na 100%
Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps - na 90%.
i jeszcze coś na pewno. PRAWDOPODOBNIE tylko na 1rzecz będzie mnie stać, ale sam nie wiem co. poważnie myślę nad HMB, drugie w kolejności BCAA.
zastanawiałem się też nad ZMA, ale cynk i magnez już są minerałach z olimpu, jakieś carbo, przyśpieszacz spalania tłuszczu? ważę 72kg przy 175cm więc jak na sprintera jak ok, ale obawiam się, że od krety mogę przytyć, a do biegania najlepiej się czuję z wagą około 70-71 kg

co proponujecie? moze inna krete albo zupełnie inny zestaw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
proponuje pomyslec nad jablczanem kreatyny, nie ciagnie wody, sila/dynamika sie poprawia a tego Ci trzeba. To czy przytyjesz zalezy tylko i wylacznie od Twojej diety.
witaminki ok, hmb odpusc. Zobacz u nas w sklepie sfd jest fajna promocja na bcaa xtra activlabu - 52zl pucha. Carbo po treningu moze byc.
MZB moze byc, to ze wystepuja w mineralach olimpu to dobrze ale jest ich za malo (dla Ciebie). Takze smialo jeden caps MZB przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10353
Kumpel brał bcca i przez sezon z 11 58 do 11 35 na 100m, a na 400m z 51 50 na 50 17.
Nie wiem jak na 60m, ale proponuje 30 dni przed HMP szamać jabłczany kreatyny:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
bcaa przed i po treningu, jablczan kreatyny lub orotan kreatyny - najlepiej w sezonie do 6 tyg, hmb i glutamine oraz wit i mineraly najlepiej multisport olimp lub anavite ( drogi jest ale bardzo dobry ) na ciezka robote najlepszy jest gainer

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
odczules jakies dzialanie hmb lub mozesz podac jakies badania ktore by potwierdzily dzialanie?
Bo wydawac kase na placebo to kiepski pomysl moim zdaniem. Lepiej juz zabrac dziewczyna do kina.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening kolarski z pomiarem mocy

Następny temat

Bieg po "KOPERCIE"

WHEY premium