SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja okolotreningowa

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 100545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dla osobnika majacego 65 kg suchej masy ciala (beztluszczowej)
Przed treningiem : 20-30 gramow glukozy/12-15 gramow serwatki plus kreatyna w ilosci 0,03 g na kg ciala

Podczas treningu: 15-30 gramow ww/h (jesli potrzeba)

Po treningu: 45-80 gramow ww glukoza/maltodextryna oraz troche fruktozy (10-20 gramow) z 20-30 gramami wolnowchnialnej proteiny

2 h pozniej: normalny posilek

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2003-06-09 09:33:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 365 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15999
Chcialbym odkopac nieco temat i ustosunkowac sie do postu Binia.

odpowiedz na pytanie wyzej

TAK warto wziac przed, albo w trakcie treningu dodatkowa miesznake bialka i weglowdanow
dwa powody
1. od posilku do treningu mija 2 h
2. masz w nim tylko 20-30g bialka :D


Biniu, bądź ktoś inny kto ma o tym pojecie.Zaczalem redukcje, zwiekszylem intensywnosc trenigu silowego do 45min maksymalnie,po nim dodalem aeroby stopniowo zwiekszajac czas, obecnie wynosi on 45minut w odpowiednim przedziale tetna.Jem posilek na okolo 1,5/2h przed treningiem na 30-20min przed biore BCAA firmy optimum nurition, po silowym 2xBCAA tej firmy i ide na bieżnie, po skonczonym biegu stosuje whey gold standard i teraz moje pytanie, WWproste w tym przypadku sa konieczne ? czy Shake skladajacy sie z whey gold standard + carbo lub vitargo nie wplynie na samopoczucie i uczucie ociazalosci podczasz dalszego treningu silowego czy to aerobowego ? kiedy taki shake zastosowac ?
jeszcze jedno pytanie, jak ma sie dostarczanie weglowodanow przez caly trening wiadomo, ze beda uzupelnialy glikogen, a jezeli celem treningu silowego jest sprawienie aby glikogenu w miesniach bylo jak najmniej przed wejsciem aerobami to caly plan o suplementacji białko + WW odpada ? chyba ze bedzie wypity w jednej chwili caly.

Zmieniony przez - samo2 w dniu 2009-07-21 10:37:46

VENI VIDI VICI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
"Po treningu: 45-80 gramow ww glukoza/maltodextryna oraz troche fruktozy (10-20 gramow) z 20-30 gramami wolnowchnialnej proteiny"
Podobno carbo jest najlepsze po treningu, a nie zawiera w skladzie fruktozy. To zle czy dobrze? Bo z reszty skladu ktory jest podany na etykiecie to nie rozpoznaje zadnych ww prostych (takich jak wlasnie fruktoza).

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Logan, ale zawiera sporo maltodextryn

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 1 regulaminu
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Tak czytalem, a co mowia panowie z Olimpu to mi zwisa bo jak wiadomo ich gadka smierdzi reklama.
Pozatym nie chce sie klocic o to czy jest najlepsze czy nie, tylko dowiedziec sie czegos.

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
myslenie poprawne
a informacje masz powyzej (warto dodac niewielka ilosc fruktozy) - coz moge dodac do tego zdania ??

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Nic nie musisz dodawac Dziekuje za odpowiedz

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
polecam sie

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
i znowu zapanowala milosc

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Alternatywna Droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
a jak powinno to wygladac przy bieganiu?
jakie polecacie suplemety, dawki w zaleznosci od tego czy jest to trening biegowy w warunkach:
- tlenowych (dlugi okolo 1,5h)
- tlenowo - beztlenowych (do ok. 1h)
- beztlenowych (do 30', ewentualnie interwalowa, powtorzeniowa - razem z przerwami do 1-1,5h)

co polecacie jako zrodlo fruktozy?


- - - - - - - - - - - - - - -
Trening: Lepiej mniej niż więcej, lepiej wolniej niż szybciej
-== Moderatorka działu Sporty Ogólnorozwojowe ==-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
A to od Kanarka (ktory nie moze "dziwnym" trafem pisac artow na sfd)

jaki jest cel treningu ? (redukcja czy nabieranie masy ?)
jaka dieta ?
jako fruktoze polecam ...fruktoze do nabycia w prawie kazdym sklepie ale pewno o tym wiesz ... nawiasem mowiac - Witam Kejt w naszym dziale i dzieki za wyjasnienie "delfinkow" w Fitnessie
pozdrawiam


Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "TRENING"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

''In Italia stanno preparando un film sui campi di concentramento, la proporro per il ruolo di kapo''

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST w polaczeniu z CKD/TKD - Kanarek podsumowanie.

Następny temat

czy hst mozna stosowac przy rzezbie/odchudzaniu??????

WHEY premium