SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja na regenerację.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18
Cześć,
Poszukuję suplementacji pomagającej w regeneracji po pracy - oczywiście pomijając zdrowy sen.
W pracy sporo pracuję fizycznie (głównie dźwigam ciężary) i często gęsto po 1-2 dniach pracy czuję że trzeciego dnia nie jestem zregenerowany, nie mam siły lecz jestem obolały. Jakieś sugestie co do suplememtacji którą mógłbym stosować?
Stosowałem Maca, ale to chyba jakiś kit.


Zmieniony przez - Namess4 w dniu 2018-06-20 08:39:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
do odpowiedniej regenracji potrzebne też jest dostarczanie odpowiedniej ilości kalorii oraz makroskładników, jak u Ciebie z odżywianiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Dokładnie, jak wygląda dieta, sen, zagospodarowanie czasu wolnego, aktywność fizyczna poza pracą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 167 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7715
Witam!


Zakładając że dieta nie kuleje polecam popróbować ziółek typu żeń-szeń,różeniec górski,ashwagandha

Warto zadbać też o prawidłową podaż witamin i minerałów zwłaszcza magnezu i wit.c pozdrawiam


Zmieniony przez - p0mp@ w dniu 2018-06-20 09:13:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18
Jeśli chodzi o podaż kalorii to spełniam swoje zapotrzebowanie na pewno.
Co do czasu wolnego to przy pracy 11-godzinnej + dojazdy nie mam go w dni pracujące. Zjeść, kąpiel i spać.
Co do mixów witamin to jakie polecacie? Brałem Maca ale to jak pieniądze w błoto.
Makro nie liczę niestety bo nie ćwiczę.


Zmieniony przez - Namess4 w dniu 2018-06-20 09:31:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Pokaż jak plus minus ta twoja dieta wygląda. W taki sposób nie da się nic konkretnego doradzić.
To nie maca nie działa, a ty źle wybrałeś suplement do swoich potrzeb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18
Nie jestem w stanie przedstawić swojej diety, ponieważ nie jest ona ściśle określona i zwykle jem różnorodnie. W dniach pracujących standardem są płatki na mleku na śniadanie. Potem obiad po 5-6h i kolacja po kolejnych 5-6h.
Makro nie liczę w ogóle.
Aktywności fizycznej poza ewentualną pracą po pracy nie ma.
Czyli na początek wypróbować magnez i żeń-szeń?


Zmieniony przez - Namess4 w dniu 2018-06-20 09:49:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82652 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699143
Nie , na początek zainteresować się tematem właściwego odzywiania . Bo głównym powodem tutaj będzie niewłaściwa dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18
Jakiś temat na forum z tipami dla takich osób jak ja? Nie ćwiczę, makro nie liczę, lecz ogólny standard odżywiania się chętnie bym poprawił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82652 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699143
W dziale odzywianie czytaj tematy podwieszane - tam znajdziesz wszystko co potrzebujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
no bo maca nie jest na odzyskanie sił witalnych, prędzej żen szen, washwaganda, coś na polepszenie jakosci snu
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pure Clinical Burn

Wiecej