SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja na redukcji - pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 528 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19793
Witam,
Mam pytanie do osób bardziej zorientowanych, chodzi o to że jestem obecnie w trakcie redukcji. Stosuję stałą suplementację w postaci Vita Min Multiple Sport, Gold Omega 3 i Chela Calcium z powodu niedoboru wapnia. Chciałbym jeszcze włączyc Bcaa, lecz nasuwa mi sie pytanie czy ma sens stosowanie Bcaa okołotreningowo biorąc pod uwagę że przez 8 godz dziennie ciężko pracuję fizycznie. Czy da sie to tak rozdzielić aby zabezpieczyć mięśnie nie tylko w czasie treningu ale również w czasie pracy.
Proszę o pomoc.
Z góry thx.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8235 Napisanych postów 150067 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1187801
zabezpieczeniem dla mniesni bedzie glownie rozklad posilkow i ich wartosc b/w/t

bcaa okolotreningowo jak najbardziej.

jak cie stac w pracy tez mozna popijac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 528 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19793
Dieta oczywiście ułożona i sprawdzona, posiłek w pracy to ok 50g białka i tu w zalezności od tego czy jest to dzien treeningowy dochodzą tłuszcze i warzywa (wegle zostawiam okołotreningowo), w dni bez treningu daje węgle i warzywa zamiast tłuszczy, wiec powinno byc ok. Jeżeli chodzi o Bcaa to planowałem zakupić OLIMP BCAA Mega Caps i rozłożyć na dwie porcje po 5 caps przed i po treningu. Czyli rozumiem że wspomaganie sie bcaa w pracy nie bedzie konieczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8235 Napisanych postów 150067 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1187801
nie bedzie.

a bcaa zwieksz razy 2 okolotreningowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok dzięki wielkie TomQ, sog za pomoc dla ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Witam ponownie, doszedłem ostatnio do wniosku że dołącze sobie do suplementacji kreatyne i chciałbym aby ktoś sprawdził czy można to rozpisać w ten sposób:
1. Vita Min Multiple Sport - 1 wit i 1 min
Chela Calcium - 1 caps
Gold Omega 3 - 3 caps
Olimp TCM Mega Caps - 5 caps
2. ------------
3. przed treningiem
Chela Calcium - 1 caps
Olimp Bcaa Mega Caps - 10 caps
4. po treningu
Olimp Bcaa Mega Caps - 10 caps
Olimp TCM Mega Caps - 5 caps
5. Gold Omega 3 - 3 caps
Chela Calcium - 1 caps

W dzień bez treningu kreatyna tylko rano na czczo 5 caps i bez bcaa, reszta bez zmian.
Czekam na wasze opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tak sie własnie zastanawiałem jaka kreatyna na redukcji bedzie najlepsza i doszedłem do wniosku że jabłczan ale nie byłem do końca pewny dlatego skoro wszystko jest wporzadku to dzięki za ponowną pomoc.

Zmieniony przez - REVEN-33 w dniu 2011-05-15 21:32:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Która przedtreningówka ?

Następny temat

Dymatize Dyma Burn Xtreme

NutLove