SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja na redukcję

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 400
Chciałbym się zapytać konkretnie o Machine man burner. Czytałem, że jest to bardzo mocny i dobry środek na redukcję tkanki tłuszczowej ale jak patrzę na cene to kosztuję +/- 40zł i w tym jest aż 120 kapsli i czy to nie jest jakaś ściema z tym? Że tak "dobry", "silny" środek jest taki tani?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy jest tani? starcza na 30 dni mimo 120 kapsów ;) w sam raz jako pierwszy spalacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
J/w jak na pierwszy raz może być

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 400
czyli jak ja zaczynam trening reducyjny to taka jedna puszka mi starczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 400
i potem zamawiam kolejną jak skończę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak dopiero zaczynasz redukcje to ne potrzeba Ci spalacza tylko dobrej diety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 400
pewnie i masz rację ale chyba jednak kupię jestem trochę narwaniec i chce mieć "większe efekty"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spalacz niekoniecznie oznacza większe efekty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 400
owszem, ale brałem kiedyś kreatynę jakiś rok temu i jak szedłem na trening i ogólnie tak jakoś mnie to dodatkowo motywowało, że ciężki trening i dieta dadzą mi efekt i jeszcze np. coś biorę jak kreatynę, że da mi jeszcze więcej - mam nadzieję, że rozumeisz ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka po cyklu kreatynowym

Następny temat

Dieta 18 Lat, Wzrost 187, Waga 87

WHEY premium