SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja i wątroba

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
Witam od pewnego czasu mam dosyć lekkie i krótkie bóle w okolicach wątroby
Suplementuje na razie:
Białko, HMB, TCM, BCAA, Ashwagandhe, GABA, Testosterol 250

Alkoholu nie piję w ogóle, a diete mam dosyć zdrową
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Jak chcesz sprawdzić wątrobę to trzeba zrobić badania - panel wątrobowy + usg . Suple nie maja wiekszego wpływu na prace wątroby . Obstawiam ze na stówkę to koenwatroba , bo oba nie jest unerwiona a jak już odczuwa sie dyskomfort to jest zle .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
Koenwątroba? Możesz wyjaśnić mi to pojęcie?

Czy profilaktyczne stosowanie leków z ostropestem może pomóc? Jestem pewien że nic mi nie ma, czuje tylko rzadko ucisk w prawej stronie nadbrzusza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
to literowka zapewne%)
mozna w ciemno wrzucic suplement wspomagajacy prace watroby, jednak gdy problemem nie jest watroba, to po co go wrzucac? przyda sie najpierw diagnoza
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Tak to literówka , miało być „ nie wątroba „ . Możesz sobie kupić ostropest i jesc profilaktycznie , zrobi Ci dobrze nie tylko na wątrobę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
Zarzuce sobie ostropest tak jak radzicie, dzięki za pomoc 8)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
tylko w przypadku ostropestu dj go pomiedzy posilkami, jego dzialanie nieco utrudnia wchlanianie innych skladnikow wiec moze nieco powodowac dyskomfort trawienny
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Ostropest najlepiej rano naczczo , rownież warto kupić ten niezmielony i samemu mielić .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zacząć Odżywki....

Następny temat

nitrobolon I + monohydrat

WHEY premium