SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja a praca.!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
Witam !
Mam 21 lat, 174 cm wzrostu i 70 kg wagi. Chciałbym dowiedzieć się od was informacji, na temat tego, jak w moim przypadku zbudować masę mięśniową. Jeżeli chodzi o dietę to stosuję, ale nie do końca gdyż nie pozwala mi na to moja praca. Staram się jeść jak najlepiej wg diety. Pracuję w godz. 15:00-3:00. Jestem aktualnie po drugim cyklu kreatynowym, tym razem po jabłczanie. Ćwiczę ok. 3 lat, z niewielkimi przerwami. Co mógłbym zacząć teraz stosować ? Czy jedynym wyjściem jest gainer ? Czy może jakiś stack kreatynowy ? Polećcie coś, po czym spadki będą jak najmniejsze, bo wiem, że tak czy inaczej mogą być. Sęk w tym, że mój organizm ma tendencję do szybkiego odkładania tłuszczu. Chciałbym coś, co wspomogło by przyrost masy bez zbędnego odkładania tłuszczu i "puchnięcia dupy". Cena nie gra roli. Czyli w miarę możliwości masa bez tłuszczu i minimalne spadki, jeśli w ogóle jest taka możliwość. Proszę o wyrozumiałość, gdyż na forum piszę 1-szy raz ; ).

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
P.S.
A co do pracy .. Jest to praca fizyczna, na magazynie. Jestem w ciągłym ruchu przez 12 h. Nie sugerujcie się ilością postów na okienku profilowym gdyż to konto jest kolegi. ; )

Zmieniony przez - MaRch3w4 w dniu 2012-03-30 13:32:40

Zmieniony przez - MaRch3w4 w dniu 2012-03-30 13:33:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
w pracy masz czas na normalne spożywanie posiłków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
Mogę jeść o każdej porze gdy jestem w pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
no to oblicz sobie zapotrzebowanie kaloryczne i +- trzymaj się bilansu
w innym wypadku stosując gainera w ciemno możesz się zalewać

możesz pomyśleć również o bcaa
https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_PURE_BCAA-opis26689.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
"Jeżeli chodzi o dietę to stosuję, ale nie do końca gdyż nie pozwala mi na to moja praca."

"Mogę jeść o każdej porze gdy jestem w pracy."

w takim razie skoro mozesz zjesc w pracy o kazdej porze to w jaki sposób praca przeszkadza Ci w trzymaniu diety? nie rozumiem tego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
Bo mam przypadki w pracy, że jest niezły zapierdziel i nie znajduję czasu na normalne jedzenie .. Aktualnie jest lżej, mogę pozwolić sobie na jedzenie o każdej porze póki co ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
to trzeba było tak od razu napisac...
poza tym wiec j/Flex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
Nie ukrywam, po dwóch cyklach kreatynowych miałem dobre wyniki. Chciałbym jednak na prawdę złapać trochę tej masy, boje się jednak o odkładający się tłuszcz. Zmienię tryb życia w pracy na korzyść diety ale i jakaś odżywka przydałaby się ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28737
może ci sie przydać jak będziesz robił następny cykl kreatynowy
https://www.sfd.pl/***Gotowe_zestawy_ze_znanych_produktów_sklepu_SFD***-t793565.html

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
Wg Ciebie który zestaw byłby najlepszy na 3 cykl?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie, powrót do formy (sztuki walki).

Następny temat

POMOCY brak energii słabne praca wykańcza co jest grane???!!!

WHEY premium