SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja - redukcja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1041
Witam od stycznia zaczynam redukcję która potrwa z 3 miesiące, dieta będzie dopasowana, oraz treningi z rana, moje pyt brzmi czy dobre suple dobralem.

SFD Protein (pod pasowała mi ich białko i nie mam zamiaru zmieniać:) )
Olimp Speed Extreme (nie jestem pewien a zastanawiał em się nad mmb) (będę brał 2 przed treningiem z czasem zwiększe do 3)
Vitalmax mono (dnt 10 dnnt 5)
Xtreme Napalm Pre-Contest (Nie pije kawy, praca fizyczna, więc się przyda w słabsze dni, LECZ nie jestem pewien do tej przedtreningowki)
SFD Beta Alanine (została mi jeszcze jak bratem ją na sprobowanie, a że fajnie na mnie działa, to będę brał naprzemiennie z napalmem, raczej łączyć nie będę)
I BCAA i tutaj się zastanawiam nad nimi jakieś porady?

"Sztuką jest żyć, a prawdziwyn arcydziełem żyć i nie zejść na psy!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 61
Na pewno dobrałbym jeszcze zestaw witamin (np. Trec lub Olimp), Omega 3 ( chyba że zaczerpniesz to z produktów zawartych w diecie) i witaminę D ;)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1041
O witaminach nie wspominał em, bo to podstawą jak dla mnie : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8891 Napisanych postów 152256 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Allnutrition nie mogę zamówić do Irlandii, nie wiem dlaczego... Ostrovit BCAA nie będą lepsze?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8891 Napisanych postów 152256 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Okej, dzięki Tomq, a z przedtreningowek naplm będzie dobry? Dodam że beta alanina dość fajnie na mnie działa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 122 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 797
vitalmax zamien na sciteca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
prawie ta sama cena, a masz pewnlosc ze bedzie dzialac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
redukcje ciezko jest zrobic w zime, ja np zaczynam marzec- kwiecien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Vitalmax Creatine - stosowanej i bardzo dobrze działała na mnie i póki co nie zamierzam jej zmieniać : ) jak z ta przedtreningowka?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5g dziennie kreatyny

Następny temat

Potrzebna pomoc.

Dzem