SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja Kick Boxera

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8428
siema, od roku trenuje KB a od niedawna zaczolem brac suple typu kreta, hmb, glutamina. chcialbym zeby ktos kto sie zna na tego typu sportach doradzil mi jakies suple najlepsze w celu osiagniecia sily, szybkosci i wytrzymalosci, odrazu zaznaczam ze nie potrzebne mi nic na mase ani zadne takie akcje poprostu zalezy mi na sile i szybkosci ciosow bez zbednej ociężałosci z gory dzieki jak ktos pomoze

e LO

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
carbo jest to mieszanka węglowodanów, elegancka jako sposób na uzupełnienie glikogenu po treningu oraz jako transporter kreatyny.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Ja sie znam i bym ci doradził ale po twoim nicku i po informacji o zawodzie w profilu odechcialo mi sie. Sporty walki, a w ogole jaki kolwiek sport to kompletnia inna sprawa niz jaranie zioła. Tego sie nieda połaczyc. Albo trenujesz i bierzesz suplementy albo jarasz. Mówie ci musisz to przemyślec bo sort to piekna sprawa ale sport+palenie=syf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3661
Kretka ok, pod warunkiem ze jablczan. Powinienes kupic carbo i bialko zamiast kretki i hmb, takie jest moje zdanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3757
nie przesadzaj bo zrezygnuje ze sportu i zostanie tylko ziolo!
kreatyna si!

buhahahhaha!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
hheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Ziolo pomaga w koncentracji moze zostac
Jestes na dobre drodze tylko nie zamieniaj niczego na bialko a carbo mozesz pic.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
siema, od roku trenuje KB a od niedawna zaczolem brac suple typu kreta, hmb, glutamina

HMB - zrezygnuj, drogo i mało skutecznie. Kreta - OK, glutamina antykatabolik - więc kłóci się z Twoimi założeniami. Dodałbym CARBO; ew. kofeina i podobne dopalacze.

chcialbym zeby ktos kto sie zna na tego typu sportach doradzil mi jakies suple najlepsze w celu osiagniecia sily, szybkosci i wytrzymalosci, odrazu zaznaczam ze nie potrzebne mi nic na mase ani zadne takie akcje poprostu zalezy mi na sile i szybkosci ciosow

PRZEDE WSZYSTKIM ... TRENING.

Kask: Ziolo pomaga w koncentracji moze zostac

Mam nadzieje, że żartujesz . Konopia obniża poziom teścia (tak przecież ważnego), zmniejsza motywację, szkodzi na płuca 10x bardziej niż papierosy. To w ogóle jest syf i malaria. Żadnych dragów przy SW!!!

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2005-06-03 12:14:54

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Na koncu byl usmieszek ale tego juz nie zacytowales ?
Uwazam ze papierosy sa rownie szkodliwe.

Co do HMB to kazdy niech lepiej sam zobaczy jak na dziala.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
Ale zrozumiałem ten uśmieszek jako: SUPER TOWAR

Gdyby był ten " " to co innego :)

Tak, HMB jest kontrowersyjny. A o reszcie już było.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
knife mówisz koffeine, masz na myśli w kawie czy jest jeszcze inny suplement oprócz właśnie kawy, ECA i tych pseudo soczków z koffeiną z guarany czy czymś tam??

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli chodzi o zioło to lepiej żebyś od czasu do czasu spalił co masz spalić,niż pił czy zarzucał fete.

Wszystko jest dla ludzi,w odpowienim umiarze.

Nawet zawodnicy palą,tylko nikt ci tego oficjalnie przed kamerą nie powie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

shaolin

Następny temat

Ai - Kido

WHEY premium