SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja Boosterem Testosteronu uzależniona od trybu pracy.

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 128
Witam! nie mogłem znaleźć żadnego tematu, ktory dalby mi odpowiedz na nurtujace mnie pytanie...
Na ten miesiac postanowilem wrzucic do suplementacji booster testosteronu, w celu poprawy jakosci snu,
libido, i ogolnej regeneracji - jak opisuje to producent. (pomijam fakt oczywisty jakim jest wzrost naturalnej produkcji testosteronu), ale do rzeczy -
zalecane stosowanie tego suplementu (hi-tec black devil) to 4 kaps przed treningiem + 4 kaps przed snem (w dni treningowe) oraz 4 kaps rano do sniadania + 4 kaps przed snem ( w dni wolne).
Problem pojawia sie jednak przy moim trybie pracy - 12 godzin pracy od 18-6 rano, systemem 2 na 2. Jest to praca w godzinach nocnych, co zaburza caly system dnia, przesuniete godziny snu i tak dalej. Chcialbym sie zatem dowiedziec, jak w takim przypadku stosowac tego typu suplementy. Co z tymi porcjami przed snem ( w kazdym z dni) - nie ukrywam, ze zalezy mi na poprawie jakosci snu i regeneracji nocnej, bo czasami po przebudzeniu dochodze do siebie jeszcze kilka godzin.
Czy stosowac ten produkt tak jak radzi producent? czyli 4 kaps przed snem? nei zaleznie od tego czy klade sie o godzinie 6.30 rano, czy o 23 - w dni wolne? Prosze o szybka odpowiedz, pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Tak ja bym stosowal poprostu przed snem, niezaleznie o ktorej idziesz spac
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 128
Tyle ze czasami bedzie wypadala taka sytuacja -
wroce z pracy o godzinie 6, walne booster i pojde spac.
wstane kolo godziny 13~ domowe obowiazki, jedzonko - trening okolo 16 - tez pasuje wziac dawke jak radzi producent w dni treningowe. nastepny dzien bedzie dniem wolnym, poloze sie wiec spac kolo 23 - kolejna porcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Spokojnie, to tylko ziolka i nie przejmuj sie tym jakos znaczaco, bo suplement dzialajacy na granicy placebo tak naprawde.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2892
Firmy suplementowe zachwalają te wszystkie boostery testo z jednego wzgledu zarabiają na niewiedzy kupujących, olej to kup sobie kompet jakichś witamin lepiej na tym wyjdziesz bo jak powyżej kolega napisał efekt na poziomie placebo a kasa w błoto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 128
Okej, dziekuje za odpowiedzi. Produkt juz jest kupiony tak ze przetestuje jedna puche i moze wtedy sam wyciagne wnioski, zeby wiecej w to nie inwestowac :) Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
akurat black devil zbiera pochlebne opinie nawet wsrod starych wyjadaczy co maja kontakt z saa, wiec tutaj jest dosc spora szansa, ze odczujesz suplementacje tym srodkiem rowniez na sobie
wszystko zalezy od tego czego oczekujesz od produktu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mogę brać suplementy w wieku 14 lat?

Następny temat

sfd econo

WHEY premium