SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja 40-latka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10
Witam
O ile to możliwe proszę o odpowiedź na poniższe pytanie:
co brać (białko już mam) tzn. jakie odżywki zakupić, jak je przyjmować, co z czym łączyć, tak aby zbudować masywną sylwetkę.
Wzrost - 182
Waga - 96
Obw. klatki - 113
Obw. pasa - 100
Obw. brzucha - 107
Wiek jak w temacie
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
Witam Moim Zdaniem Znaczy z tego co mi wiadomo Brac Kreatyne olimp mega caps 1250 jak dla mnie jest najlepsza i wogle najtansza ; D ja bralem 8 kapsów dziennie ale piłem 4 litry wody dziennie ii do tego jakies białeczko ja może i źle mieszałem ale jeszcze wpc ostrowie mialem i piłem sobie przed posiłkami albo zastąpywałem je gdy np byłem daleko od domu prosze sprobowac albo niech wypowie sie ktos kto zna sie profesjonalnie na tym temacie to moje zdanie dziękuje pozdrawiam. ,,Chcesz Dojsc Do Celu To Trenuj Przyjacielu a Pokonasz Wielu''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podstawą w budowaniu masy mięśniowej jest odpowiednia dieta. Dieta to jakieś 70% sukcesu. Potem odpowiednie ćwiczenia - 25% i dopiero suple - 5%. Zacznij od podstaw! Proponuję odwiedzić dział - KLIK oraz dział - KLIK. Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
kolega który napisał pierwszego posta widze pojęcie ma duże wciska dla początkującego kreatyne i w dodatku mówi że jest dobra i tania dobra i owszem ale tania??
znajde Ci o 30 zł tańszą a tak samo dobrą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
Ja Tylko Zaproponowałem a po 2 to on zadecyduje czy zacznie sobie brac kretke i białeczko noo nie oszukujmy sie jest tania i jak dla mnie najlepsza brałem różne i jak dla mnie ta jest najlepsza ;] a ty masz taką dobrą wiedze to wypowiedz sie na ten temat ;] pozdro. ,,Jeżeli Chcesz Dojsc Do Celu to Cwicz Przyjacielu A pokonasz Wielu !''
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

l-arganina

Następny temat

ACTIVLAB - MASS UP

WHEY premium