SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja 1 cykl - cel przyrost masy mięśniowej :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 46
Zdecydowałem się na Beta Alanine, kreatynę (monohydrat ) i BCAA jak kolega Mgugi proponował ponieważ wydaję mi się to najlepszym rozwiązaniem dla mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jakiego producenta polecacie suple ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11063 Napisanych postów 119008 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1390911
http://www.sfd.pl/sklep/Trec_SAW-opis606.html
http://www.sfd.pl/sklep/Olimp_Creatine_Xplode-opis3554.html
http://www.sfd.pl/sklep/SFD_SFD_PURE_BETA_ALANINE-opis27443.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok. Ze względu na swoją pracę, a w zasadzie zestawienie godzin to nie zawsze będę mógł jeść tak jak chce. Z tego powodu pomyślałem, że w te dni, które będę miał braki w diecie to zarzuciłbym gainera.
Zastanawiam się nad mass xxl, Magnum8000, mutant mass.
Co byście zaproponowali do zestawienia ww Beta Alaniny, kreatyny (monohydrat ) i BCAA ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11063 Napisanych postów 119008 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1390911
Jako zamiennik posiłku w/w produkty kiepsko się nadają, one jedynie po treningu w kierunku bulka się udaj hard mass, profi mass

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dziękuję za pomoc

Zmieniony przez - KoK3232 w dniu 2013-06-26 10:15:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1923 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30244
Anubis. Dlaczego twierdzisz, że np bulki słabo się nadają w celu zastąpienia posiłków? Makro to makro imo

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Czytaj uważnie, napisałem w/w (czyli gainery) kiepsko się nadają niech celuje w bulki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1923 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30244
Wybacz. Mój błąd

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

no shotgun czy noxipro

Następny temat

Czy moge uzywac odzywek ? Jesli,tak to jakie polecacie ?

WPC zestaw