SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 938

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga

68

Wzrost

179

Staż treningowy

2+

Obwód pasa

78

Stan zdrowia

Dobry

Cel/problem/opis

Masa mięśniowa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 286 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4301
Cześć , od września planuje budowanie masy mięśniowej po redukcji . Na początku chce zaznaczyć , że diete jest ułożona i sprawdzona i nie jestem osoba ktora mase buduje tylko na suplementach .
Planuje kupic do uzupełnienia diety białko z SFD i carbo z Olimpu oraz Kreatyne z vitalmaxa + beta alanine z Olimpu i kwasy Omega 3 z Olimpu .
Zostaje mi resztka z budżetu ok . 60 zł i nie wiem co za nie kupić ,czy jest w ogole sens kupowania czegos jeszcze i tu prosze o pomoc .
Myślałem nad jakimiś witaminami czy minerałami , jak myślicie czy jest to bardzo przydatne czy moze cos innego czy lepiej tą kase wrzucić w diete .
Z góry dzieki .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
najpierw dieta dopracowana a potem reszta.
kreatyna i beta alanina ? Po co? Skoro do tej pory bez diety ćwiczyłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 286 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4301
a gdzie info ze cwiczylem bez diety :p ? po prostu napisał o tym , ze mam diete aby nikt nie pisał własnie - najapier dieta :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Jak dieta jest dopracowana to witaminy i mineraly zbedne
bete nie bierz z olimpa bo sie nie oplaca wez np z sfd.
Carbo
tez lepiej z sfd z leucyna a tak to jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak micha ogarnieta to spoko, masz proukt z Activlabu w ktorym jest juz polaczona kreatyna z beta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki spalacz?! CD...

Następny temat

Po prostu odchudzanie.

WHEY premium