SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja, spalanie tłuszczu, arytmia serca i choroba Hashimoto

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

Ilość wyświetleń tematu: 369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11128 Napisanych postów 51319 Wiek 30 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem osobą z arytmią i chorobą Hashimoto .z jakiej oferty sklepu mogłabym skorzystać.?chodzi mi o pomoc w spalaniu wody podskórnej.zaznaczam że nie wchodzą w grę produkty z dużą ilością kofeiny.Ćwiczę 3 razy w tygodniu.Dziękuję i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 2925 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 39655
Ciężko było mi się zabrać za to pytanie, gdyż są to poważne dolegliwości (szczególnie arytmia serca przy spalaczach tłuszczu). Dlatego tak czy inaczej proszę abyś skonsultowała moje propozycje z lekarzem.

Suplementy, które mogę Ci polecić i które uważam za skuteczne dla osób, którym nie powinno się podawać stymulantów (w tym kofeiny) to:
Berberyna (najlepiej w formie HCL) - świetnie reguluje gospodarkę cukrową (zaburzona gospodarka cukrowa często jest przyczyną nadwagi lub przeszkodą w redukcji wagi).

Warto też dołączyć do suplementacji: kurkumę, cynamon, piperyną (może być w połączeniu z chromem).

Wymienione substancje znajdziesz w kompleksowym preparacie od 7nutrition, który znajdziesz pod tym linkiem: https://sklep.sfd.pl/7Nutrition_Berberine_HCL_Stack-opis38122.html

W przypadku osób z niedoborem l-karnityny, jej suplementowanie także wspiera proces redukcji tkanki tłuszczowej.

Kompleksowym preparatem, który mogłabym polecić jest Cutting Edge, który nie zawiera stymulantów i jest ceniony także za redukcję wody podskórnej.

lub preparat Super Cuts 3, który w swoim składzie dodatkowo zawiera paprykę Cayenne. https://sklep.sfd.pl/Universal_Nutrition_Super_Cuts_3-opis502.html#wartosci

Podsumowując, jeśli miałabym Ci podać gotowe rozwiązanie, to było by to połączenie wymienionego produktu marski 7Nutrition oraz Universal.
O ile w przypadku osób zdrowych zestawienie to można uznać za absolutnie bezpieczne, a zarazem skuteczne, to w Twoim przypadku bezwględnie należy to omówić z lekarzem.

Proszę jednak abyś skonsultowała to ze swoim lekarzem prowadzącym i wprowadziła je do swojej suplementacji dopiero po uzyskaniu jego zgody.

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU

Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie masy bez zwiększania obciążenia na treningach

WHEY premium