SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplement na sile !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wiesz, suplementy "na silę" nie róznia sie aż tak od tych stosowanych powiedzmy przy masie- roznic powinien się w dość znaczny trening.
powinna także troszku dieta- mniejszy udziala węglowodanów w związku z tym, że potrzeby energetyczne będą mniejsze.
białka można pozostawic na poprzednim pziomie- jesli były na właściwym, tłuszcze w sumie także - jednakże pod tym samym waunkiem.
napisz cos dokladniej bo w tej chwili trzeba szukac o twoich zamierzeniach i tobie info, a tegom wolałbym uniknąć bo to komplikuje sprawę.
np. - masz 30 lat, jesteś na cyklu kreatynowym- napisz jak długo on juz trwa bo nie wiadomo czy można go bedzie przedłuzyć, czy po przerwie nowy... itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
wlasnie jutro koncze ten cykl trwal 5 tygodni jestem bardzo zadowolony sila skoczyla i to duzo mam jeszcze glutamine na okolo 2 tyg i mega masa 4000 na tydzien.No i chcialbym znowu zakupic cos na sile bo z masa niemam problemu waze 90 kilo wyciskam 120 dla mnie to za malo kiedys bylo wiecej ale to stare czasy :D Cena za suplementy rowniez nie gra roli kase mam.pozdrawiam.

TreninG CzynI MistrzA !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
teraz naturalnie musi byc przerwa od kreatyny- jednak od odżywki, diety ogólnie niekoniecznie
może spróbuj zastosowac jakis model treningu z pogranicza siły i masy - 5 x 5 jest takim dobrym treinngiem, albo zastosuj regresję.
dobrze byłoby abys sie określił- ogólnie- przed zaproponowaniem ci supli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
Przepraszam ale niebardzo rozumiem z czym mam sie okreslic jakie bym chcial suple ? czy co ?

TreninG CzynI MistrzA !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1893
Może Animal Pump ?

JeStEm GoToWy Zap*****LaĆ cIęŻaRaMi KtÓrE nIe ZnAjĄ LiToŚcI...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
badboy1977 - nieważne

dobrym zestawem byłby clout i KO, zma i lecytyna, jak na kogos działa w zadawalający sposob to warto wrzucic jeszcze rybozę.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-03-05 17:10:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

animal m-stak, universal ultra whey pro, gain fast 3100..?

Następny temat

Czy to cos daje??

Wiecej