SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplement na sile !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 93 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126370
wiesz, suplementy "na silę" nie róznia sie aż tak od tych stosowanych powiedzmy przy masie- roznic powinien się w dość znaczny trening.
powinna także troszku dieta- mniejszy udziala węglowodanów w związku z tym, że potrzeby energetyczne będą mniejsze.
białka można pozostawic na poprzednim pziomie- jesli były na właściwym, tłuszcze w sumie także - jednakże pod tym samym waunkiem.
napisz cos dokladniej bo w tej chwili trzeba szukac o twoich zamierzeniach i tobie info, a tegom wolałbym uniknąć bo to komplikuje sprawę.
np. - masz 30 lat, jesteś na cyklu kreatynowym- napisz jak długo on juz trwa bo nie wiadomo czy można go bedzie przedłuzyć, czy po przerwie nowy... itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14
wlasnie jutro koncze ten cykl trwal 5 tygodni jestem bardzo zadowolony sila skoczyla i to duzo mam jeszcze glutamine na okolo 2 tyg i mega masa 4000 na tydzien.No i chcialbym znowu zakupic cos na sile bo z masa niemam problemu waze 90 kilo wyciskam 120 dla mnie to za malo kiedys bylo wiecej ale to stare czasy :D Cena za suplementy rowniez nie gra roli kase mam.pozdrawiam.

TreninG CzynI MistrzA !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 93 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126370
teraz naturalnie musi byc przerwa od kreatyny- jednak od odżywki, diety ogólnie niekoniecznie
może spróbuj zastosowac jakis model treningu z pogranicza siły i masy - 5 x 5 jest takim dobrym treinngiem, albo zastosuj regresję.
dobrze byłoby abys sie określił- ogólnie- przed zaproponowaniem ci supli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14
Przepraszam ale niebardzo rozumiem z czym mam sie okreslic jakie bym chcial suple ? czy co ?

TreninG CzynI MistrzA !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 186 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1893
Może Animal Pump ?

JeStEm GoToWy Zap*****LaĆ cIęŻaRaMi KtÓrE nIe ZnAjĄ LiToŚcI...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
badboy1977 - nieważne

dobrym zestawem byłby clout i KO, zma i lecytyna, jak na kogos działa w zadawalający sposob to warto wrzucic jeszcze rybozę.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-03-05 17:10:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

animal m-stak, universal ultra whey pro, gain fast 3100..?

Następny temat

Czy to cos daje??

NutLove