SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplement na regeneracje.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1615

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Typ budowy ciała: Ektomorfik.

Wiek

19

Waga / wzrost

65/184

Staż treningowy

4,5 miesięcy

Cel cyklu

Regeneracja

Stosowane już wcześniej suplementy

Białko, Carbo.

Stosowane wcześniej spalacze

Brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Brak

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

b:150g, ww:500, tł:100g, Kcal: 3100 - 3700.

Przewidziane finanse na cykl

60 / 70 zł

Uwagi i sugestie

Brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1732
Witam, piszę w sprawię problemu z regeneracją mięśni, otóż teraz gdy jestem na urlopie wszystko jest w porządku, mam czas na odespanie 8 -10h w nocy oraz dzień wygląda bardziej luźniej, lecz problem pojawia się kiedy chodzę do pracy 8h(+2h dojazd/przyjazd) i trenuje Muay thai(1,5 - 2h), słyszałem dużo o Bcaa/ZMA/Glutaminie iż wspomaga regeneracje, lecz chciałem zapytać, bardziej doświadczonych osób co by mi proponowali z likwidacją tego problemu.

Stosuje dwie tabletki dziennie, Witamin i minerałów:
VITA - MINER



Witamina E 6,6 mg

Tiamina (witamina B1) 1,0 mg

Ryboflawina (witamina B2 ) 1,3 mg

Witamina B6 1,44 mg

Witamina B12 0,8 μg

Witamina C 39,6 mg

Biotyna 100 μg

Niacyna 11,8 mg

Kwas pantotenowy 6,8 mg

Kwas foliowy 264,0 μg

Żelazo 9,9 mg

Cynk 10,6 mg

Jod 100,0 μg

Rutyna 1,0 mg

Luteina 300,0 μg


Dodatkowo Magnez.

Jeżeli chodzi o witaminy, zakupię teraz Olimp Vita - Min.
Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

Zmieniony przez - mmarcinn21 w dniu 2012-12-31 15:43:03

Zmieniony przez - mmarcinn21 w dniu 2012-12-31 15:57:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale jaki masz dokładnie problem z regeneracją ? Złe samopoczucie , nie wysypiasz się , zakwasy ? Określ dokładnie. Olimp vitamin multiple sport sobie kup o wiele lepsze od witaminera. Glutaminę odpuść, bcaa nie jest na regenerację. Zma możesz wrzucić na noc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2902
Zma firmy tested spełnia zadanie i jest tanie.30zl 90 kaps.albo zma z dodatkami np z córce od dymatize
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
wyprobuj melatonine + complex vitamin- olimp multiple j.w. i chela mzb

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2902
Z-force.nie nawidze tabletow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1732
Witaminer dostałem, więc w tym miesiącu korzystałem z niego, teraz kupie witaminy z Olimpu, jeżeli chodzi o Z-force zdecydował bym się bardziej na niego, myślę że wyjdzie bardziej ekonomicznie.

PS. Problemy takie jak : Problemy z zaśnięciem/wstaniem, zakwasy.

Zmieniony przez - mmarcinn21 w dniu 2012-12-31 17:35:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
melatonine szczerze polecam - przed snem 3-10mg, w kazdej aptece dostaniesz i jest calkiem tania

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1732
Komplex witamin Olimp + melatonina, wystarczą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 699
10 mg melatoniny to trochę końska dawka,bardzo pozytywne jej działanie zostało opisane w jednym z badań już przy 5 mg godzinę przed snem.

Per aspera ad astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na sile

Następny temat

Witam co powiecie na taki zestawik ?

WHEY premium