SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplement na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 472
Witam, od jakiegoś pół roku ćwicze na siłowni, niestety nie moge sobie pozwolic na diete, ale gdy mam czas to staram się jeść produkty, które zaiwerają dużo białka. Chciałbym uzupełnić braki jakimś dobry suplementem, przez który przybiore na masie, mogę na niego wydać do 250 zł. Dodam jeszcze, że waże 60 kg przy wzroście 175 cm.
Liczę na waszą pomoc, pozdrawiam Lukasz :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76004 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754694
Chleb zwykły to chleb pszenny, czyli syf. Jak już chcesz pieczywo, to pełnoziarniste lub pumpernikiel. Źródła tłuszczów daj tam gdzie ich nie ma lub gdzie Ci pasuje.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
ludzie pracują, studiują, mają dzieci i jakoś mają czas na dietę :)
szkoda hajsu na suplementy
W godzinę można ogarnąć posiłki na cały dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 472
No jak by to wychodziło taniej niż te suplementy, to można było by spróbować :) A to jak robisz posiłki, to od razu na cały dzień i potem do lodówki (przechowujesz)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
dokładniesz jak mówisz
rano jem śniadanie i potem robię na cały dzień
3-4 takie same i jest ok
a czasami pracuje 6 -22

nie ma wymówek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 472
ok :) Mam jeszcze pytanko jak ty układałes swoją diete? Przez jakąś strone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
układam dietę przez swój program :P

ale w dzienniku potreningu można bez problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Łapaj kalkulator : http://potreningu.pl/calculators a potem ułóż jadłospis i wrzuć w takiej formie : https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76004 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754694
Postaraj się coś ułożyć, wraz z wyliczeniami i wrzuć do oceny. Wtedy zobaczymy co poprawić.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 472
Tak mi to wyszło, bd jeść 2 obiady, jeden w szkole, drugi w domu(posiłek 3,4), ale oczywiście bd się one różniły od tych co dodałem, tak samo posiłek nr 7 to nie bd zawsze ser biały, lecz mogą to być jajka, oraz inne posiłki z białkiem. W polach, w których nie wiedziałem ile dać g, zostawiłem 100g. Mutant mass, brał bym tylko w dni treningowe, po treningu. T Co byście w nim zmienili? Czekam na wasze opinie :)
Pozdrawiam Lukasz





Zmieniony przez - asdlukasz w dniu 2015-08-10 22:50:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76004 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754694
Pieczywo lepszej jakości a wędliny do eliminacji. Brakuje źródeł tłuszczów jak tłuste mięsa, jaja, tłuste ryby, orzechy, pestki, oleje, oliwa.

Tak z ciekawości, gdzie wciśniesz treningi jedząc co 2,5h, skoro przerwa od posiłku do treningu to ok 2h?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 472
Pieczywo lepszej jakości tzn, jakie? :) Jak dodac źródła tłuszczu do moich dań?( np.dodac pestki do obiadu?). Ja zawsze robie trening godzine lub 1,5h po posiłku więc tam godzina może sie troche różnić między 20;30 a 21;30.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kaloryczność a dzień treningowy

Następny temat

jaką dietę zastosować?

WHEY premium