SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplement na hamowanie apetytu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Suplementacja.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
czesc Wszystkim,

nie bylo mnie tu dosc dlugo, pora wrocic do formy i potrzebuje Waszej pomocy- potrzebuje suplement ktory hamowal by apetyt. Prosze o jakies propozycje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Pierwsza sprawa jak wygląda dieta, być mzoe są problemy żywieniowe, napisz cos wiecej o sobie. Daj ankite działu, trenujesz coś czy nie itp

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z takich które można legalnie kupić to jak brałem tą przedtreningówkę miałem ten efekt ale nie wiem który składnik go powodował łap linka może wystarczy ci to regulamin forum
ps uwarzaj na dawkowanie bo jedna porcja 9g trzymała 6h a mam 92 kg więc mocne to :D i na pewno przed spaniem nie bierz
rage xxx z garanium jak by link skasowali



Zmieniony przez - GymAddiction w dniu 2020-10-21 15:18:52

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2020-10-21 17:30:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Raczej jemu nie chodzi o to by przećpać się przedtreningówką./

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak ale co innego zasugarujesz bo z tego co ja znam na łaknienie to same stymulanty yohimbina itp a przedtreningówke i tak pewnie stosuje. Mogłem napisać low calory dense food ale kto to zastosuje xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Można spróbować np https://sklep.sfd.pl/Swanson_Glucomannan-opis40677.html?device=c&gclid=EAIaIQobChMIi76riofG7AIVmqiyCh2orwygEAQYBCABEgJ_-_D_BwE

Ale tak jak nbapisałem warto zacząć od diety, mzoe posiłki są kaloryczne, alby zbyt mało syte, mzoe brakuje błonnika, warzyw.

Lub po prostu sprawa psychiki i nie mozesz sie przemóc by nie podjadać.

też w hormonach mzoe być coś nie tak.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam widzisz czyli low calory dense food xD i kontrola żarcia to jest najlepsza rada ale mała szansa że skorzysta.
Autorze tematu jak będziesz dietą manipulować to od siebie dodam że u mnie się sprawdziło jeść mniejsze porcje ale częściej 3 do 4h posiłek prawie wogule nie czujesz głou nawet jak utniesz kalorie a chyba o to chodzi w tym hamowaniu apetytu no i wiadomo tak jak anubis pisał błonnik czyli zielonki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
są różne opinie, ja wolę np mniej posiłków zjeść a syte.

Jedzac mały posiłek mozemy nie odczuć jego sytości co będzie skutkowało podjadaniu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Kwestia tego abyś dokładniej opisał swój problem. Trzeba dojść do tego, z czego on wynika i tutaj szukać rozwiązania. Suplementów specjalnie istotnych w tym kierunku niestety nie ma. Polecam skupić się na tym, co może być czynnikiem determinującym odczuwanie głodu. W zdecydowanej większości przypadków będzie to odżywianie i błędy dietetyczne w tym kierunku. Wrzuć swoją dietę zgodnie z opisem w regulaminie działu. Do tego również dokładnie wypełniona ankieta działu.

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłki okołotreningowe

Następny temat

Dietka na masę do oceny

WHEY premium