SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplement dla ektomorfika ;]

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Dieta + suplementacja + trening + regeneracja i wszystko czego ci potrzeba nawet bez supli, myslisz, że sterydy tak mozesz brac bez diety, supli, cięzkiego treningu ? wtedy nic ci nie dadza bo to nie jest złoty srodek.

Trening:

https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html

Dieta:

https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

Może być na razie 10 wskazówek zywieniowych.


Pzdro

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-08-28 13:59:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 394 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21935
Nie pogrubiły Ci kości bo to są śmieszne ciężary i śmieszny trening, do tego nie robisz podstawowych ćwiczeń. Nie trzymasz także michy a 6 jajek to śmieszna ilość białka. A brzuszki odstaw bo;
- Są nie efektywne.
- Rozwalają Ci kręgosłup.
Pisząc że robisz "200" dziennie - ośmieszasz się, wyobrażam sobie jaką techniką je robisz.

Masz możliwość pójścia na siłownie bądź zakup dwóch regulowanych hantli?

za to mam kolegę w klasie który po wakacjach zmienił się nie do poznania, na pewno w 2 miechy nie zmieniłby się tak diametralnie. Kiedy przebieramy się w szatni nie zauważyłem ŻADNYCH objawów zażywania sterydów, o tym, o czym napisali, w tym linku, a ponadto... chłopak wydaję się być szczęśliwy...

Myślę że większość jego "mięśni" to woda która magazynuje się podczas brania sterydów. A skutki uboczne wychodzą w przyszłości. Jest masa takich idiotów, osobiście brzydzę się nimi.

Jeżeli bedziesz mial mozliwocs zakupy tych hantli badz mozliwosc chodzenia na prof. silownie to daj znac, to rozpisze Ci plan treningowy (normalnie, nikt nie rozpisuje ;)


Zmieniony przez - Sayeru16 w dniu 2010-08-28 14:00:58

Na serio.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53
@Sayeru
Nie robię 200 brzuszków, tylko 1000 seriami po 200, albo źle doczytałeś, albo ja źle napisałem. Czytałem jak należy robić brzuszki, aby właśnie nie uszkodzić sobie kręgosłupa.
Z początku twojego postu wynika, że są jakieś ćwiczenia na pogrubienie kości?
Tak właściwie mam 2 gwintowane hantle, ale ćwiczyłem tylko jednym, mam do dyspozycji tak jak już napisałem wcześniej 12,5kg. Niestety na siłownie nie mam jak pójść nie tylko ze względów finansowych, ale także po przez to, że nie mam w okolicy jakiejś taniej siłowni(chyba, że na taką co się płaci 13-15zł/dzień O.o)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Zobacz do mojego postu poprzedniego, masz tam plan pod swoj sprzęt...


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53
https://www.sfd.pl/10_wskaz�wek_�ywieniowych-t315293.html

To wszystko co jest tam napisane koliduje z moim pierwszym postem apropo licznie kalorii białka itd... poza tym jestem niejadek, więc połowy z przykładowo pokazanej tamtej diety bym nie zjadł, nie wspominając już, że nie miałbym na nią pieniędzy.
Co do film, obejrzałem tę trudniejszą część i jakoś nie pasuje mi ona, nie sadze abym po niej w ogóle wzmocnił swoje mięśnie(za dużo gimnastyki, za mało porządnego ćwiczenia IMHO, no i chyba zabrakło tam ćwiczenia na rozszerzenie barków, na pogrubienie kości chyba też)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 394 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21935
SynOsamy, nie chodziło o to czy robisz 1000 czy 200 brzuszków dziennie. Dalej nie rozumiesz o czym mówie, takie ćwiczenia są bez sensu. Brzuch wystarczy ćwiczyć 1-3x w tygodniu robiąc do ok. 9-12 serii tygodniowo po 10-15powt. (Zakładając że jesteś początkujący)

Nie mając dobrego sprzętu możesz poćwiczyć tym planem co Viren zapodał, jednak najlepsze przyrosty będą na normalnej siłowni.

Na pogrubienie koścca potrzeba kilku lat treningów.

A '10 wksazowek zywieniowych' wlasnie zaklada zeby tego nie liczyc tylko przestrzegac kilku zasad.

Podsumowując; Zaczynasz ćwiczyć odpowiednim planem, starasz się trzymać miskę albo to po prostu to nie jest sport dla Ciebie. A saa/ph/gh i inne hormony zniszczą Ci tylko zdrowie w tym wieku. Takżę się zdecyduj.

...

Na serio.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
1. Jeśli ćwiczysz tylko po to aby być lepszym od kogokolwiek (z zazdrości), to ten sport nie jest dla Ciebie, jeśli chcesz zdobyć satysfakcjonujący siebie wygląd musisz włożyć w niego tyle samo, a nawet więcej pracy, wytrwałości i cierpliwości niż Ci, którzy go osiągneli, czego Ci życzę.

2. Nie można spodziewać się ogromnych przyrostów po kilku miesiącach ćwiczeń- jeśli by tak było po ulicach chodziliby tylko przypakowani kolesie o wspaniałych sylwetkach. Tutaj trzeba wielu wyrzeczeń, poświęceń i godzin spędzonych na treningach i w kuchni.

3. Podstawą harmonijnego rozwoju ciała jest odpowiednio zbilansowana dieta- mięśnie nie biorą się z nikąd. Albo nauczysz się jeść odpowiednich produktów, albo zrezygnuj z tego sportu.

4. Jeśli szkoda Ci kasy na jedzenie to powinno być tymbardziej na środki dopingujące. Nie ma drogi na skróty- albo trenuj i rośnij, albo zrezygnuj.

Chcesz lepsze efekty? Zoptymalizuj dietę, trening i regenerację.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53
Po pierwsze nie szkoda mi kasy, po prostu jej nie mam i przynajmniej przez następne 2 miesiąc nie będę jej mieć. Ja wcale nie dziwie się, że przyrosty są małe, w końcu ektomorficy nie bez powodu są nazywani "hardgainer". Chodzi mi tu ogólnie o bduwoe mojego ciała, kruchy szkielet, wąska klata, szybka przemiana materii, a właśnie to chciałbym w sobie zmienić, dlatego pytałem i pytam czy mogę coś z tym zrobić, nie tracąc przy tym kilku lat życia.

@tg3
Do pkt. 2
Jak to się nie da? Jak się ma budowę endomorficzna to i po miesiącu będziesz koks( w porównaniu z innymi PRZECIĘTNYMI osobami)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Na diete nie masz kasy a na SAA/odblok/osłonki byś miał ? ciekawe bardzo...

Co do tego endo to też się mylisz - nie zawsze tak jest, im dalej w las tym ciemniej.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
SynOsamy a jeśli ja też jestem ektomorfikiem, i sobie z tym poradziłem? Na pewno nie ma opcji? Może nie jest łatwo ale dajemy rade :)

Endomorfik charakteryzuje się dużą ilością tłuszczu a nie superwielkimi przyrostami. Twój organizm może przetworzyć tyle i tyle białka, wydzielić tyle i tyle hormonów więc nie ma cudów.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziewczynka - plan i trening

Następny temat

Pomoc, tkanka tłuszczowa-brzuch

WHEY premium