SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplemenstacja a basen?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ahhh, nie mowie że mają coś wspólnego z odżywką czy suplementacją, ale będe pocinał na basen i wogóle dużo ćwiczył dlatego chce jakoś pomóc organizmowi. Po to podałem link żeby może któś wzioł pod uwagę że nie chce się dopakować tylko rehabilitować. A co do ortopedy to może znasz Sonbaty jakiegoś dobredo w łodzi, najlepiej lekarza sportowego (ile wizyta i czy długo trzeba czekać na przyjęcie) i po ile chopdzi u ciebie w sklepie białko Ovopolu ?

"Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)" - Ks Ezechiela 25,17.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Krawat, odbierz maila

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5843
Krawat nic sie nie martw. Chodzilem na silownie, a teraz cwicze bjj. Obecnie trenuje okolo 3 razy w tygodniu po 2h. Wyniki mam lepsze niz po silowni. Jestem duzo silniejszy, mam lepsza kondycje, rozciagniecie i wytrzymalosc. Co prawda na takich treningach ciezko zrobic mase, ale wole byc wysportowanym 80 kilowcem niz 100 kilowym tucznikiem co pada po przebiegnieciu 100m.

Powiem jedno: jak przenosilem sie z silowni na bjj to po 15 minutach treningu myslalem ze wyzione ducha i nic nie dawalo mi ze wyciskalem iles tam na cos tam, jak po paru minutach walki bylem detka...

Zycze powodzenia na basenie


"Grzeczni chłopcy ida do nieba. Niegrzeczni idą tam, gdzie chcą..."

"Grzeczni chłopcy ida do nieba. Niegrzeczni idą tam, gdzie chcą..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeciez plywacy sa bardzo fajnie zbudowani , po basenie zjedz cos co zapobiegnie ci katabolizmowi i bedzie ok

... then can by only one ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
No właśnie mam taki plan żeby odrazu po basenie opierdzielić banana, a po powrocie do domu (pewnie ok 20-30 min) zrobić sobie jakiś drink proteinowy, czyli np odżywke, banana, mleko i jakieś kakao/czekolada.

Dzięki Sonbaty, to pewnie wezme z 3kg. Wszyscy w tym topiku mają po sogu. A co do BJJ to z moim zdrowiem pewnie odpada, mam nadzieje że nie do końca życia. Chciał bym coś trenować ale udeżane odpadają dożywotnio, może zapasy. Zobaczymy co będzie za jakiś czas.

"Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)" - Ks Ezechiela 25,17.

>>> Maszeruj albo giń <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYCIECZKA DO CZECH ?

Następny temat

CZY WARTO KUPIC EGG AMINO ACIDS

WHEY premium