SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplemęt Diety Powiększający Penisa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4662

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10791 Napisanych postów 47470 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Zatem tak :) , zaciekawił mnie z chciwości :P , pewnien środek Mający z tego co znalazłem w google ,
SAME
pozytywne komętaze , suplemęt ziołowy powiększający nasze przyrodzenie , i z tąd moje Ptytanie , czy ktoś zna ten środek juz ?
Czy to tylko jakiś srodek słuzący naciąganiu na kase.
Czekam na odpowiedzi osób mających jakąś wiedzę na ten temat .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10791 Napisanych postów 47470 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapomiałem tylko podać nazwę '' Penire Plus ''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6798
powiedz, ze sobie jaja robisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8097 Napisanych postów 149603 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1185537
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 2601 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17081
Lepiej zainwestuj w słownik ortograficzny! A te pozytywne "komętarze" to tzw. marketing szeptany czyli opinie osób promujacych ten "suplemęt".

Motivation gets you started, habit keeps you going!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Co do ortografii . to już tak mam być może dysortografia nie wiem nie stwierdzałem :) , heh ale jak by działały to by było szałowo , i tak jestem powyżej średniej krajowej , lecz dysponować z 20cm maczugo moim zdaniem fajniej by było , no dużo nie chciałem ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
nie wstydzę się pytać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 2601 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17081
Widzisz gdybyś więcej czasu zainwestował w edukację to byś wiedział jak się pisze poprawnie i, że tylko operacyjnie można powiekszyć penisa. Nie można powiekszyć czegokolwiek za pomocą tabletek!

Motivation gets you started, habit keeps you going!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
mdma85 zmieniłeś mój pogląd na świat dzięki :P , teraz poświecę się edukacji , ZOSTANĘ MINISTREM EDUKACJI ,)) jeszcze raz dziękuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9614
Lepiej nauczyć się dobrze uwodzić i bzykać a nie chcesz sobie powiększyć penisa żeby tą ,,20 centymetrową maczugą" dziewczynie ból zadawać ;] I tak do pochwy mieści się chyba tylko 12 cm ;)

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 6037 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46113
Najlepszy na rynku obecnie Peniso-bol z firmy JWC (jak wyj**** człowieka)

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

suple na redukcji

Następny temat

przedtreningówk i- problem

Fruzelina