SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple przy porannych treningach

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 48
Witam.

Trenuje i zakupilem niedawno suplementy takie jak Trec Magnum 8000 i BCAA g-force.
Treningi mam o 7 rano a wiec wstaje okolo 6. Jestem ektomorfikiem i wyczytalem ze powyzsze suplementy pomoga mi wlasciwie zbudowac mase ciala i zregenerowac miesnie jednakze nie wiem czy nie zniszcze sobie tym zdrowia gdy bede przyjmowal dawke gainera 1.5h przed treningiem + BCAA i zaraz po treningu nastepna dawke. Niestety w tym czasie nie jem nic normalnego, poniewaz gainer zapycha mnie na jakis czas. Czy jest to bezpieczne rozwiazanie przyjmowac te suplementy tak wczas rano ? Treningow niestety nie chcialbym przekladac na pozniejsza godzine.
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4517 Napisanych postów 35794 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263121
a czemu nie chcesz zjesc normalnego posilku przed treningiem i po treningu tylko gainer? jaki jest powod?

bcaa przed lub w trakcie treningu
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 48
Sugerowalem sie opisem na stronie producenta. Nie jestem w temacie wiec pomyslalem ze to nieodzowny element prawidlowej suplementacji :) Wiec sugerujesz aby gainera pic po treningu, a BCAA przed i zaraz po ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4517 Napisanych postów 35794 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263121
Sugeruje aby gainera traktowac jako opcje awaryjna gdy nie mozesz zjesc posilku, ladowanie tyle cukru w siebie, na dodatek od samego rana nie bedzie zbyt dobrym rozwiazaniem
nie patrz na to co piszą na opakowaniach

ten gainer to chyba taki nie do konca przemyslany zakup z Twojej strony z tego co piszesz


bcaa przed i/lub w trakcie treningu
2

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 48
Jesli chodzi o decyzje w zakupie to sugerowalem sie jakims artykulem w internecie odnosnie suplementacji dla ektomorfikow i wlasnie pisali ze gainer z przewaga wegli jest dla mnie najlepszy. Pozniej jeszcze poczytalem kilka wpisow i potwierdzilo sie. Dlatego tez to zakupilem.

Jest tu jakies 'ale' ? Jesli moglbys polecic cos innego to chetnie przyjme taka rade :)


Zmieniony przez - Buakaw88 w dniu 2016-05-03 14:01:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
rownie dobrze zjesc kurczaka z ryzem-przyslowiowego i bedzie to samo
nie ma tutaj ukrytej magii, chyba, ze geiner ma w skladzie kreatyne i pompery
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 48
No wlasnie obiady sobie jadam dosc dobre. Ryz bialy, brazowy, kasze itp z kurczakiem czy tunczykiem i czesto oliwki. Poza tym ten gainer ma jakas kreatyne i MCT olej.

Jedynie co to mam dosc szybki przemial tego mam w organizmie i sadze ze zbyt malo dostarczam jednak tej energii.


Zmieniony przez - Buakaw88 w dniu 2016-05-03 14:11:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Przed treningiem walnij sobie mocną kawę z olejem kokosowym i będzie energia, a nie będzie zmuły po skoku insy i ciężkości na flakach. Ewentualnie zblenduj sobie ryż z odżywką białkową (pewnie nie masz, to możesz kupić sobie WPC) i olejem kokosowym. Ale zacząć powinieneś od ułożenia sobie diety i rozplanowania spożycia poszczególnych makroskładników, bo pewnie nie przyszło Ci to do głowy
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 48
Generalnie diete mam ulozona przez dietetyka, ale niestety to bylo ukladane gdy jeszcze nie chodzilem na treningi poranne a popoludniowe. Do tego mam w rozpisie gainera 50/50 i 70/20.


Ten pierwszy mialem na rano przed sniadaniem a drugi przed obiadem (kazdy po 100gr) wiec chyba nie bedzie zle gdybym zmodyfikowal diete tak, aby brac po treningu, badz przed obiadem odzywke, ktora posiadam teraz a rano tak jak ktos sugerowal by zjesc normalne sniadanie zamiast odzywki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 292 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7121
Możesz nawet zastosować taką modyfikację, że wywalisz gainera z diety :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówkia do 100zł

Następny temat

Pierwsze spotkanie z pre i od razu gigant

WHEY premium