SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple podsawowe !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 656
Witam wszystkich wielką 5! ką!
Proszę o podpowiedz jakie suplementy mogę nabyć aby organizm miał lżej i szybko się regenerował,jak najbardziej palił tluszcz i budował mięsień jak szalony.
Dieta jest,wyeliminowane produkty: pieczywo białe, napoje gazowane,smażenie,cukier,piwo ograniczone do kilku w miesiącu(5)
Obecnie redukcja,zamówiłem black bombsa bo to Kot z tego co piszecie,oczywiście do diety ,aerobów..
Stażu z ciężarami mam troszkę,teraz start po latach i motywacja większa niż ziemia.
Jest tyle supli,że głowa mnie boli...
Porządny zestaw mnie interesuje tak na start do 500 zł.
Pomożecie koledzy ?
Potrafię być wdzieczny :)

Pozdrawiam tych co lubią ból!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2489
Czytając pierwsze zdanie powiem odrazu, ze spalanie tłuszczu i budowanie szalonych mięsni jak Ty to nazwałeś jest raczej niemożliwe, żeby robić to w tym samym czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 656
Myślę,że można przenosić góry jak się wie jak do tego podejść,nie jest to łatwe ale możliwe . Pytanie jest o suplementy Nevernajt :) pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
wypełnij ankietę działu - tematy podwieszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12532
Którego tego Black Bombsa masz? Starego czy Nowego? Bo jak na początek redukcji to trochę z grubej rury walnąłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 656
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 656
Dodam ,że kiedyś miałem do czynienia z klenburexin (lajtowy) z amimala zjadłem paczkę ale nie pamiętam nazwy,skończyłem na lipo 6 ,bo suchar był ze mnie za ostry,około 23 kg spadło,więc pomyślałem o czymś mocniejszym. Ale pytanie jest nadal nie poruszone SUPLEMENTY!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12532
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 656
Jeśli oczekujesz indywidualnej porady od forumowczów, zwłaszcza jeśli Ci zależy na sensownych odpowiedziach uwzgledniających Twoje indywidualne parametry, jesteś zobowiązny do podania nastepujących informacji o sobie:

1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek
3) waga/wzrost
4) staż treningowy
5) cel cyklu
6) stosowane już wcześniej suplementy
7) stosowane wcześniej spalacze
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11)przewidziane finanse na cykl
12) uwagi i sugestie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 656
1 : fote wrzucę dziś!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 656
2 :31 lat
3:waga 107.178 cm
4:łącząc do kupy trzy lata( obecnie 20 trening za mną)
5:dobrej jakości masa i redukcja o kilkanaście kg
6:Kiedyś stosowałem spalacze,clenburexin,animal,lipo 6 black, Efekty super,bcaa,aminokwasy,białko. Nie pamiętam mówiąc szczerze .
7:WW
8:Nic
9:Nie stosowałem kreatyny
10:Dieta : amatorska,wyeliminowałem białe pieczywo,gazowane napoje,cukier,słodycze,nie smażę,posiłki regularne(rzuciłem palenie około miesiąca temu)
11: Finanse na cykl,nie paląc zaoszczędzam 300 zł,nie pijąc piwa przy week 200 zł,łącznie 500 zł na początek . W zasadzie to sos który mnie interesuje miesięcznie .
12: nie mam na tym etapie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost ciała

Następny temat

Jabłczan Kreatyny Pytanie??

WHEY premium