SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple na stres, zmeczenie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2847
Wielkimi krokami, zbliża mi sie cięzki miesiac ( sesja w szkole, do tego dochodzi praca i wiadomo, ze nie chcialbym zaniedbac treningu).
Czekaja mnie raczej nieprzespane noce przy ksiazkach, troche stresiku i wiadomo ogolne zmeczenie.
Moze polecicie jakie suple, ktore wspomoga koncentracje (za tym idzie przyswajanie wiedzy:P ) i ogolnie umozliwia przetrzymac styczen. Kawa mi pomaga ale nie tak bardzo jak kiedys. Na silce skonczylem niedawno cykl masowy, wiec chyba ten miesiac pocwicze troche lzej (moze miesiac to za dlugo na regeneracje, ale wydaje mi sie ze mijaja sie z celem ciezkie treningi, bez odpowiedniego odpczoynku).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
neuro speed (trec) - 54zł -60caps
super energy (trec) - 33zł -60caps
GINKOFLAV FORTE (olimp) -18.90zł -60caps
lecytyna (olimp) -31.69zł -250gram

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2847
Dzieki bic44. Zaraz sobie poczytam o tych produktach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 327 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1524
Ew mozesz jeszcze kupic magnez z B6 poprawia koncetracje lagodzi objawy stresu dokup do tego jeszcze Zincas Forte i bedziesz mial ZMA apteczne podniesie Ci naturalny poziom testosteronu a co za tym idzie bedziesz sie szybciej regenerowal i bedziesz bardziej pewny siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
https://www.sfd.pl/Lecytyna_rządzi-t284919.html

jak w tym temacie lecytyna wydaje się podstawą, jednak wymaga długotrwałego stosowania, szybciej odczujesz działanie neurospeeda.

niektórzy amfe tez stosują, ale nie polecam (nie ma takich prozdrowotnych właściwości jak powyższe) i w ogóle hooojova jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
ZMA apteczne nie podniesie testosteronu.
Lecytyna, Super Energy, magnez w odpowiednich dawkach i duża ilosc snu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2847
Dzieki chlopaki.
Ibok napisalem na poczatku ze sne bedzie cieniutko troszke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2847
Moze ktos poleci jeszcze jakies inne sprawdzone produkty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12384
Ja stosowalem tussi + kawa siekiera i moglem do 4 rano kuć. Tyle ze na niektórych takie połaczenie niedziala zadobrze tzn pobudzenie jest ale takie ze usiedziec niemozna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Termogeniki (scorch itp) a podskórna tkanka tłuszczowa

Następny temat

Krotko, zwiezle i na temat

WHEY premium