SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple na stawy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8257 Napisanych postów 150156 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1188274
ja obecnie stosuje nowosc activlaba w porcji 4 capsy dziennie/
i chyba dziala. mialem chwilowe problemy z lokciem. co jakis czas odnawia mi sie stara kontuzja, jestem w trakcie drugiego pudelka suplementacji i jest lepiej, trudno ocenic jednak czy to kwestia czasu czy suplementu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18968
Ja stosuję Joint Help z Tested Nutrition i Collagen Renover z Treca - jestem bardzo zadowolony z efektów i wychodzi dość ekonomicznie (to jeszcze zależy od dawek ;)).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 329 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8704
TomQ-MAG mówisz o ActivLab - Arthreo-Free - 60kap ? Bo nie wiem o czym mówisz.
kkz a czy wystarczył by mi sam Collagen Renover z Treca ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11800 Napisanych postów 120527 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1398358
sam kolagen to mało

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To wezne na próbe Flexit nie będę kombinował. Zobaczę jakie będą efekty. Aha wystarczy mi 30 tab czy kupić więcej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1080 Napisanych postów 21989 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339612
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8257 Napisanych postów 150156 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1188274
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Kupiłem dziś w aptece glukozamina plus wyciąg z boswellia serrata. Cena 13pln za 90tab. Muszę brać 3razy dzienie po tabletce. Zastanawiam się czy coś jeszcze dokupić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Doradzi ktoś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11800 Napisanych postów 120527 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1398358
ja obecnie mama od biotecha MSM http://www.sfd.pl/sklep/aspx/opis.aspx?produkt=29261 do tego cissus poleci i moze jeszcze flexit od megabola http://www.sfd.pl/sklep/Megabol_Flexit-opis28076.html
dokup sobie do tego flexita megabol/nutrend lub machine man joint http://www.sfd.pl/sklep/ActivLab_Machine_Man_Joint_&_Recovery-opis28987.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Motywacja, chęć do treningu- kop przetreningowy

Następny temat

Jednoznacznie , tauryna z kreatyną.

Fruzelina