SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple do zestawu redukcyjnego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
Potrzebuje informacji o najlepszych produktach i ich substytutach do mojego zestawu:
1. Spalacz: Leviathan, Tight
2. Kofeina: ...
3. Johimbina HCL: Yohimbine HCL z PRIMAFORCE
4. Booster testosteronu: Novedex XT, Axis HT,
5. Tribulus: Hardcore Tribuforte z BBN
6. Bcaa: xTend
7. Białko na cały dzień:
8. Gainer: Hard Gainer 30% z PxS
9. Witaminy, omega, zma: Adam Now, ZMA z PRIMAFORCE

Wiadomo, że jedne produkty działają lepiej od drugich choć mają ten sam skład.
Ja wypisałem swoje propozycje, ale nie jestem na bieżąco ostatnio z nowościami.
Jak ktoś ma lepsze lub tak samo działające odpowiedniki tych produktów to proszę pisać. W 2pkt w ogóle nie podałem swoich typów, więc proszę o uzupełnienie.
Preferuje marki z USA, produktów z Olimpu nie pisać.

Dzięki za pomoc.
Pozdro

Zmieniony przez - Favorite w dniu 2009-07-15 15:51:39

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
jak piszesz o suplach do zestawu redukcyjnego to po co Ci pkt 8?chyba że masz słabą dietę i chcesz gainerem uzupełniać jakiś posiłek, pkt 2. Coffeine Pyrin z Nutrendu 3kaps. przed trenem, pkt 6. Nitroprogen z Treca (mix białek), pkt 4 i 5 bez sensu podwajać, zdecyduj się na jeden z nich np, Novedex, resztę bym zostawił jak jest, pamiętaj o diecie i rób dużo aerobów jak chcesz zejść z wagi

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
Ja nie pytam się o rozpiskę i co mi potrzeba, bo to mam wszystko dopięte na ostatni guzik. Te suple będą tylko dodatkiem do głównej atrakcji cyklu, ale to już nie na ten dział.
Potrzebuje tylko informacji jakie są dobre zamienniki podanych prze ze mnie produktów.

Ale dzięki za rade i łap soga.

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3295
szukasz naprawde wysokiej półki czy cena też Cie interesuje? moje propozycje:
1: Scorch,Tight,Venom(juz slabszy niz stara wersja ale kopie),Jet Fuel
2: Caffeine Power-Activlab
3: tutaj nie mam pojęcia, nigdy mnie to nie interesowało
4: tutaj wymieniłeś dwa najlepsze w tej chwili na rynku, stawiam na bsn
5: sprawdzony Tribulus z Perfecta
6: bcaa xtra(activlab) maja w sobie glute odrazu, wychodzi chyba najlepiej
7: Isobolic(nutrabolic),Matrix(syntrax), Myofusion(gaspari), Nitroprogen(trec),Prolongatum(bgnx).
8: Mutant Mass(pvl), Metapure Mass(perfect)
9: mimo wszystko witaminy olimp(tanio i dobrze), multi pak(perfect), zma to ja preferuje apteczne(zincas forte+filomag b6)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
1. Spalacz: W duzej mierze zalezy od tego ile jest fatu do zrzucania?? Ale z takich siekier to stary venom na allegro jeszcze chodzi, skłaniałbym sie jeszcze do redline z vpx
2. Kofeina: z MVP bezwodna
3. Johimbina HCL: Yohimbine HCL z PRIMAFORCE
4. Booster testosteronu: Novedex XT, Atiitiued z Sana
5. Tribulus: Z-force z dymatize
6. Bcaa: growth factor
7. Białko na cały dzień: nitroprogen, iso stack 10,
8. Gainer: UYM z mhp
9. Witaminy, omega, zma: Muktisport Olimp witaminy, Omega - bym kupił olej lniany nieoczyszczony, zma masz z tribulusem w z-force

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
dzięki za pomoc panowie
kuba8880: ja jestem zdania, że lepiej parę zł dopłacić i mieć kozak towar niż kupić jakieś g**** i mieć efekt placebo. Oczywiście wszystko ma swoje granice rozsądku.

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak stosować ?

Następny temat

HI TEC - Createston + SUPER PUMP 250

WHEY premium