SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple, a wyjazd za granice

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Witam! Kto wie jakie są przepisy regulujące przewóz suplementów i odżywek przez granice? Za 2 tygodnie wyjeżdżam na czas bliżej nieokreślony do Dani, tak więc trochę muszę ze sobą tego wszystkiego zabrać A "szkoda" by było zostawić kilkaset zł na lotnisku...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Skl3r0 - dzięki za chęci, ale już wróciłem.

Aptekę na kółkach przewiozłem, problemów nie było.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2500
Dobre pytanie :) Tez mnie to Ciekawi :) Ja jadę za Tydzień do Anglii :P Chyba poowijam w okół siebie :D

Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
w normalnym bagażu, nie podręcznym bez ograniczeń, tylko limit tam do iluś kilo jest

na wszelki wypadek lepiej mieć paragon

Zmieniony przez - eNd_ w dniu 2009-06-06 22:41:49

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak bedziesz mial zamkniete opakowanie supla to pewnie beda musieli otworzyc zeby zobaczyl ze masz suple a nie jakas fete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Ale powiem wam że tak w pudle po bcaa, przewozić "białe" uformowane w takie kaps. Kto by się kapnoł...

Aha... to i tak chyba spakuje pake i sobie wyśle dzień przed wylotem bo jak zabiorę bagaż, krete, kilka kg białka itd.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2009-06-06 22:44:10

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2009-06-06 22:45:43

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
radziłbym zagranicą kupowac suple , wiekszy wybór, jakośc i cena możliwe ze nowsze produkty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie powinno byc problemu. CHyba ze ograniczenia kg.

radziłbym zagranicą kupowac suple , wiekszy wybór, jakośc i cena możliwe ze nowsze produkty

Skad pomysl, ze za granica jest lepsza jakosc? Cena? moze do zarobkow za granica nieco lepsza, natomiast porownujac i przeliczajac na nasza walute, wychodzi na jedno.
Nowsze produkty, to sprawa indywidualnych firm.

p.s U ans tez kupisz zagraniczne.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2009-06-06 22:51:35
1

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
nie wiem jak jest teraz, ale jak leciałem do USA to było bodajże 25kg limitu wagowego

to nawet jak 5kg na suple to chyba się zmieścisz z bagażem

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
chudy001 - nie tam gdzie jadę... mój brat jest tam od roku i ceny są znacznie wyższe niż w Polsce.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 783 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12120
Wloz do glownego bagazu i nie bd problemu nawet jesli sa pootwierane. W bagazu podrecznym jezeli bd zamkniete i bd czytelne opakowanie to sie nie przyczepia jak otwarte to poleci niestety

szacunek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
I oto się właśnie rozchodzi... wszystko mam pootwierane, a kasy mało, ale trudno jakoś to będzie, trzeba kupić nowe zabawki.
eNd_ Kojuuuu - sogi

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2009-06-06 23:16:45

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taraxatone a rzezba

Następny temat

Bcaa + Aminokwasy czy growth factor?

WHEY premium