SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplajsy 500 pln

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
Siema. Z gory sorry jesli nie trafilem w ten dzial co trzeba! Wiadomo Mikołaj przyszedł, to i wypadało by przeznaczyć pieniążki na jakiś szczytny cel. Mianowicie planuję zakupić jakieś suplementy w okolicach 500 złociszy. Staż na siłowni taki całkiem poważny to od stycznia do wakacji, wakacje przerwa z powodu roboty, i ćwiczę do teraz. Dieta cały czas mnie obowiązuje, 5 posiłków dziennie + zjadłem 2 opakowania białeczka przez cały rok. Trening 3x w tyg. dużo biegam, jeżdżę na rowerze to i wiadomo jakieś aminokwasy by się przydały. Obecnie jestem po kuracji tabletkami Izotek (izoteryna), które jakieś tam spustoszenie wywołały w moim organizmie, szczegolnie wątroba dlatego chcialbym wszystko w proszku. Obecnie mam prawie 190cm wzrostu, ok. 87-88kg wagi i czuję, że jak na moj wzrost to za malo, dlatego chcialbym przybrac na wadzę, ale jak najmniej tluszczu (moge tyć nawet 1kg miesiecznie, aby tylko waga szła do przodu) malo fatu, wiecej miesnia. Obecnie mam ok. 2 kg jakiegos mutant masa ktorego planuje zjesc, tylko czekam az mi sie poziom cholesterolu po tabletkach obnizy. Dlatego wiadomo jakies bialeczko na dzien/noc, jakies dobre bcaa, kreatynka, witaminki i minerały i coś na stawy (moze jakis lajtowy gajnerek na mase). Jesli cos ominalem to prosze o konstruktywna krytyke, pozdrawiam! :)




Zmieniony przez - Misio0071 w dniu 2013-12-25 13:05:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6798
białko najlepiej jakieś wpc np sfd
bcaa hi tec bcaa powder
kreatyna mono sfd
witaminy olimp multiple sport
na stawy nutrend flexit
a gainera mówisz, ze masz mutanta
dorzucił bym tu tylko beta alanine i ewentualnie jakąś przedtreningówkę jak chcesz np mp assault lub sawa na początek



Zmieniony przez - papsiorek w dniu 2013-12-25 14:04:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5265
Dopnij dietę, uzupełnij to białkiem (bez sensu tracić kase na gainera), zaopatrz się w monohydrat.
Witaminy Tobie potrzebne dostarczysz w odpowiedniej diecie, reszta wg uznania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
Witam. Po krótce powiem co zamówilem. Sila znacznie poszla. Robilem wczesniej wyciskanie lezac ostatnia serie ledwo 10x80kg teraz robie 10x90kg koncze 95 albo 100 wiec mozna powiedziec ze jestem zadowolony z efektow. Wydalem niecale 600zl. Zamowilem 2kg białka profi mass, 1,8kg wpc lowieckie. Ok. 1kg przedtreningowki no.exlode 2.0 (myslalem, ze mnie poreza mocniej, ale na treningu mam kuhwa mocy w ch** i moglbym robic trening 5 godzin) kreatyne mono, bcca 800g activ laba, olej z rekina oraz witaminy, mineraly. mysle ze zakup okaze sie pomyslny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś nowego na rynku - przedtreningówka.

Następny temat

AMINOKWASY

WHEY premium