SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Superwizjer -szukam foto %-)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Był sobie wczoraj programik o nazwie Superwizjer na TVNie.

A że nie widze zadnych tematów na pierwszej stronie o tym programie więc, postanowiłem stworzyć temat, bo szukam wczorajszego programu... wiecie może kiedy bedą go powtarzać- musze go nagrać... lub ewentualnie wiecie z kąd można go ściągnąć
(Od razu mówię, że nie interesuje mnie kto kogo zabił, za co i czy jeden był członkiem chóru kościelnego czy też nie)
Co się okazało fajnego w programie... dowiedziałem się że Nowe Grzegórzki są w Nowej Hucie
Otóż panowie z Grupy ITI zamieścili pewną "mapę Krakowa"
Ej bez kitu, ale proszę jak ktoś ma choć to zdjęcie to wkejcie.
Szukałem na ich stronie, ale chyba się już wstydzą i go nie dali
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


A tak przy okazjii- co do opinii o programie, jak już go ruszyłem.
To Jak ktoś mnie ma okraść z pieniędzy, albo dać mi w mordę to zrobi to bez względu "za kim będe".
Mieszkam w Krakowie całe swoje juz 20-letnie życie-chodziłem na mecze Wisły i Cracovii. Lubie obydwa kluby (nigdy nie rozumiałem, nazywania jednych Żydami- ciężko zwłaszcza to pojąć jak się widzi niebieskookiego blodnyna w szaliku Cracovii, lub drugich psami-to też cięzko pojąć jak chłopak w szaliku Wisły bije się z policjantem).
Co do tego że Kraków to miasto morderców: Napadnięto mnie tylko raz (o ile to można nazwać napadem), a chodzę zawsze prawie pieszo lub poruszma się MPK.
Zakładając że mieszkam na "Wiślackim" osiedlu wczorajsza moja wycieczka wq TVN powinna się zakończyć śmiercią.
Otoż swoje vouyage zacząłem na Dąbiu, a załączony obrazek mijam codziennie bo tam mam dziewczynę i to jakoś mnie nikt nie wybił, później przez Grzegórzki, Rynek, Siemaszki, Azory by trafić na umowione spotkanie z kumplem w Hucie na os. Centrum (o 20tej)-wq TVN mieli mnie straszyć bronia palną . by z tamtąd wrócić do domu koło północy.
Ale się nie wypowiadam dalej, bo zawsze jak puszczają jakiś program o pseudo-kibicach to wszyscy zaangażowani się rzucają (telewizja ma ich chyba w sumie pokazywać tylko z dobrej strony?).
Ale skoro to prawda, to w takim razie już nie wierze w medialne afery typu: Starachowice albo "Rywin Gate"
Dla mnie o****ieńce były są i będą, choć ja wolałbym zeby Krakowskie kluby trzymały sie razem...a jak coś to wolałbym żeby bić się to już o jakieś opcje polityczne-było by ciekawiej.
Było by ciekawiej, moze sam zaczął bym mocniej trenować i przyłączył bym się do walki... choć wątpie bym wygrał z Roman Giertych Hools
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koszulki z ligi Polskiej

Następny temat

www.livescore.com

WHEY premium