SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Super kebab, polecam!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2521 Napisanych postów 5076 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77969
davidoo nie aż tak dużo! :)
Niekoniecznie musisz dawać kurczaka! Na szybko można dać tune z puszki, jakąś kukurydze, warzywa, surówkę (wiem, wiem nie za często z puszki bla bla )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16475
Macie jakieś pomysły na przyprawienie tego placka, tak żeby miał jakiś nieco bardziej konkretny smak?
Zrobiłem sobie taki ostatnio jako źródło węgli zamiast ryżu i bardzo sobie chwalę bo:
1. Jest poręczny
2. Jest mały objętościowo
No ale jakby nie patrzeć w smaku dosyć jałowy, następnym razem może wcisnę czosnku do niego

Niestety kebab mi z tego za cholerę wyjść nie chciał
Swoją drogą, próbowałeś na grillu elektrycznym to upichcić?

Co ma niższe IG - ryż brązowy, czy mąka żytnia razowa 2000, oba po obróbce termicznej?

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2011-06-16 10:32:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
trzeba bylo wylac na cala patelnie i zrobic cos ala tortilla

moze tez by sie udalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16475
Nie udałoby się, placek jest kur#wsko kleisty, a później robi się sztywny. Na tortillę są inne metody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 450
Super posiłek! Dałem trochę mniej owsa, do tego zmielonego. Plaster żółtego sera, łyżkę majonezu, pomidora, ogórka świeżego i z octu, kapustę pekińską, trochę surowej cebuli. Muszę przyznać, że dobre było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 168 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1102
Buła mistrzostwo świata. Dałem 100g mąki tak aby dobić węgli. Sos to jogurt nat. 50g plus czosnek i przyprawy. Farsz był banalny: zmielona wołowina 200g z której wyszedł ładny kotlet. Surówki: sałata, rzodkiewka, ogórek, pomidor, szczypior. Papu wyszło lepsze i smaczniejsze jak w fast foodzie. Bułka pyszna: z przypraw dałem: majeranek, zioła prowansalskie, papryki czerwonej. B - 30g (liczę tylko zwierzęce), Tłuszcze: 6g (wołowina i jogurt), W- 62 (jogurt i mąka, warzyw nie liczę). Kolego piękny posiłek przedtreningowy. Smażyłem na Pamie. Dzięki za przepis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
No wygląda ciekawie, można z tego zrobić równie dobrze hamburgera zamiast kebaba :)
Ja mam tylko pytanko, ta buła w środku nie jest przypadkiem zbyt mokra? Wiadomo, że fajnie jak buła jest sucha, bo po to się daje sos, a to mi przypomina bardziej placek owsiany, który wiadomo jaką ma konsystencję.

Zmieniony przez - Eoghan w dniu 2012-05-26 17:24:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 168 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1102
Buła jest idealna, nic się nie rozwala, nie ma to nic wspólnego z plackiem owsianym, który się rozpada. Wczoraj była buła i dziś też będzie, mam jakąś alternatywę dla makaronu razowego:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
dobry przepis w tym tygodniu się zrobi

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16667
w nd spróbuję ;>

Być jak Steven !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej