SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SuperPump250 + Size ON +mono?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54
Plan jest taki SuperPump 250 przed treningiem i rano w DNT. Size ON(nowa wersja 24 porcje) w trakcie lub zaraz po treningu a w DNT o tej samej porze. Do tego mam zamiar dorzucic 5g. mono rano. Co o tym zestawie sadzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
superpump tylko w treningowe
size on w treningowe tak jak rozpisałeś, w nietrenigowe gdzieś na jakiejś reklamie gaspariego widziałem, żeby brać godzinę przed snem, 24 porcje to trochę mało, 3 tygodnie wyjdą
mono ok

jak nie masz kasy na druga puchę SO to bierz tylko w treningowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54
Druga puche Size ON dokupie,ta stara wersje bo tam chyba mniej wegli jest a na lato wycinke trzeba zaczynac. A co do SuperPumpa to bede pil codziennie bo inaczej mi zostanie. Mam jeszcze pol puszki Shocka z ostatniego cyklu wiec nie bede tego magazynowal. Na pewno nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
weź pod uwagę, że z czasem tolerancja organizmu na produkty typu SP rośnie i trzeba sypać więcej niż 1 miarkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54
Zobaczymy jak to u mnie bedzie,zawsze moge dorzucic ze 2 kapsulki aakg jak pompa bedzie slaba.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Elite czy Syntha-6

Następny temat

Jaki spalacz polecacie? Trudny wybór.

WHEY premium