SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sun Rims Mamooth

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131
Czy ktos z was jezdzi na tych obreczach ??? Ponoc sa nie do zakatowania !!!
Czy to prawda ???

Thanx From The Moutains

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
Wszystko da sie zakatowac Dobra fela W podobnej cenie jest chyba alex dx32, jest cholernie szeroka, ale za to wytrzymalaSama fela nie wystarczy, najwazniejsze to dobre szprychy i dobrze zaplecione kolo!

Zmieniony przez - Fong w dniu 2004-12-04 00:25:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
fong... co ty gadasz... mamooth ma 30 mm... to jest wlasciwie obrecz do agressive xc albo enduro... do skakania sie raczej nie nada...
Stosunkowo mocna.. dosc ciezka jak na swoja wytrzymalosc.. noi pozatym stara konstrukcja z miekkiego stopu... tyle ze pod v-ki...
Wg mnie nie warta swojej ceny...

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131
Do Enduro ??? Nie wydaje mnie sie..... Przeciez to obrecz do DH albo FR a niektorzy uzywaja jej w trialu.
Patriot...Jaka obrecz proponujesz ...???

Thanx From The Moutains

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
patriot: moj kumpel ma model z nizszej polki rynho lite. ma ja na tyle od roku i jak narazie nie dostala centry, a wazy cos kolo 100kg
napisalem jeszcze ,ze w tej cenie jest chyba dx32. jesli to ma byc obrecz pod v-ke to wlasnie bym polecil alexa dm24, supre MT, a najlepiej tego dx32 tylko ze fela ma 4cm szerokosci
EDIT: sama fela to nie wszystko, najwazniejsze wlasnie by miec dobre szprychy i dobrze zaplecione kolo


Zmieniony przez - Fong w dniu 2004-12-06 01:18:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131
Ladne..........Naprawde ladne obrecze !!! Ale wole "Mamuta"

Thanx From The Moutains

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
ja się zastanawiam nad tą co podałem i tą http://www.rowerowy.com/index.php?strona=pokaz&id=149 w sumie ten Mamooth też jest chyba ok tak właściwie to co polecacie z tych trzech??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131
Ja tam wezme "Mamuta" chociaz ma o 1 komore mniej niz "Supra MT" ale jest lzejszy.
Poszukaj na "Googlu" testow roznych obreczy, porownasz wyniki i mniej wiecej bedziesz wiedzial ktora obrecz wybrac !!!

Thanx From The Moutains

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Ja powiem tyle... za***alem 2 obrecze tylne w zyciu...
jednego doublewide'a(24 cale) i jednego mavica d521... jezeli mi ktos powie ze mamooth jest mocniejszy od ktores z nich to go smiechem zabije :-%

przy mojej jezdzie nie dosc ze bym stracil 500 tys dentek bo mamooth ma strasznie zla konstrukcje pod tym wzgledem... to bym go skrzywil przy pierwszym niedolocie na stairgapie albo nawet dobrym ladowaniu tyle ze z mniejsza iloscia powietrza... jedna abubaca nieudana na krawedz i obrecz do centrowania...

Dla mnie to przestarzala konstrukcja z miekkiego materialu (jeszcze miekszego niz doublewide.. ktora jest tak samo stara konstrukcja ale jest o wiele pancerniejsza.. pozatymna kolo 24 nie widze nic mocniejszego na polskim rynku poza halo combat ktore teraz mam.... poluje na mag-30 ale to nieosiagalny sprzet) zupelnie niewytrzymala na boczne sily (gora dol sie nie rozcentrowuje zabardzo ,ale *****sko na boki sie wygina)

DM-24 jest o wiele mocniejsza.. dm 32 teoretycznie tez... ( jak na moj gust to obrecz mojego kolegi jest duzo mocniejsza od doublewida.. od halo chyba nie..) ale zdazaja sie jakies lewe egzemplaze.. ktore sie gna jak drucik miedziany... i to jest porazka...

Na moj gust halo combat jest zdecydowanie najmocniejsze ze wszystkich i w sumie nie ma jakies strasznej wagi...

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
ja mam na przodzie DM24 i właśnei jeszcze nie mogę się zdecydować co kupić na tył
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozmiary rekwiczek

Następny temat

Jakim sposobem jezdzic??

WHEY premium