SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sukces walki 100-lecia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1666
Nie wiem czy zauważyliście,ale od wczorajszej walki powstało z 5 tematów o boksie.Autorzy pytają się czy jest sens zacząć ćwiczyć.Wiele osób mówiło że jednym z celów gali jest promowanie boksu w Polsce.Jak widać walka Gołoty z Adamkiem poruszyła młodzieńczą wyobraźnie.Tak,wszyscy możecie ćwiczyć .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Rissen nie zrozumiałeś. Dostałbyś od koksa. Ale w sumie z Agatką przed oczami
Tak czy siak, jeżeli mają być jakieś eliminacje to tylko takie które ja przeprowadze Wtedy po sali biegałyby sztunie o ilorazie inteligencji mniejszym od obwodu klatki piersiowej Najlepiej słynny test ściana-łokcie
1. Spleć dłonie za głową, łokcie do przodu
2. Idź prosto na ścianę
3a. Piersi dotknęły ściany jako pierwsze. Zdałaś
3b. Pierwsze ściany dotknęły łokcie. Wy******laj

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Hehe tak samo jak o Gortacie było głośno , nagle wszyscy zaczeli w kosza grać

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2445
Ja tam jednocześnie się cieszę i nie Z jednej strony fajnie że boks staje się bardziej popularny ale... coś mi się wydaje że przez tą gale znowu ludziom odbije, i znowu tłum przyjdzie zapisać się na treningi... A u nas w klubie już teraz ledwo się na sali mieścimy... coś mi sie wydaje że jutro jak pójdę na trening to się nie zmieszczę na sali. ( podobnie kiedyś było jak wyszedł Rocky 6, chyba z 10 osób 2 dni później przyszło się zapisać... )

Chcecie nauczyć się nowych rzeczy o boksie ? Przeczytajcie to http://www.sfd.pl/Boks-t527365.html

Chcecie nauczyć się Freestyle Footballu ?? Zobaczcie to http://www.sfd.pl/Freestyle_Football-t528941.html
Follow The Reaper...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1666
I pewnie na następnym treningu ich nie było .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Jak Bedzie Pudzian vs Celulit to wszyscy zaczna MMa trenowac ;d

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
pamiętam jak wychodził film never back down,kilka dni po premierze na trening przyszło kilku gości którzy walili fajnymi tekstami np: robiliśmy skracanie dystansu to kolesie : a nie lepiej zrobić tak jak ten koleś w NBD przy walce z capo-fighterem itd pochodzili chyba z miesiąc i dali sobie spokój tak samo było gdy wychodził Ong-Bak i tak samo będzie po walce Pudziana w MMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
kondek życie co zrobisz :). Mi by wstyd było tak powiedzieć ,no ,ale cóż.

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
mi też no ale kolesie przyszli pod wpływem tego filmu i myśleli że Ci aktorzy to mitrzowie MMA z drógiej trony dobrze bo jeśli choć jeden zostanie na stałe i zmieni tryb życia to jest to sukces filmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1666
Dlatego lepiej obejrzeć kilka prawdziwych walk niż jakiś film.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2053 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9106
byle coś ruszało w tej dziedzinie

Ignorante juris nocet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Po filmach z Brucem Lee legion ludzi rzucil sie na wschodnie sztuki walki. Niektorzy z nich przetrwali lata szkolenia-i sami dziś nauczają

Jeśli z każdych 100 ludzi zainspirowanych galą choć jeden zostanie profejonalistą a kilku(nastu) znajdzie hobby na całe życie-to bardzo dobrze i należy sie z tego cieszyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Juz nie czas?

Następny temat

Płyta instruktażowa - KICKBOXING

WHEY premium