SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suchy omlet owsiany - co zrobić?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jak dodo, namocz płatki, ja zawsze mocze je żeby jajko nie wsiąkało w niego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 16 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 322738
Proponuję wieczorem zalać płatki wrzątkiem w ilości ok. 50 gr płatków, 100gr wrzątku. Gwarantuje że będzie wilgotny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
xapatan
no wlasnie ja mojego omleta w polksiezyc nawet bym nie mogl zlozyc bo sie lamie odrazu z tego ze jest suchy. sprobuje z namoczonymi platkami bo zawsze daje surowe
Kwestia co dodajesz , ja daje całe jajko , banana i jak wyżej wspomniałem dodatkowo jabłko i wychodzi super miękki , kiedys zrobiłem z samych owsianych jajka i odzywki białkowej to beton wyszedł :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja od lat pewnie 10-12 nie jem już omletów bez dodatku jabłka, inne owoce moge dać na górę, ale w środek musi być jabłko, bo fajnie trzyma wilgoć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6556
Dzisiaj zrobilem z namoczonymi platkami i pokroilem troche jablka w kostke i faktycznie wyszedl bardzo mieciutki i mokry dziekowa pany:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
xapatan
Dzisiaj zrobilem z namoczonymi platkami i pokroilem troche jablka w kostke i faktycznie wyszedl bardzo mieciutki i mokry dziekowa pany:)


Możesz też kupić sosów owocowych lub świetnie pasuja owoce w zelu ze sklepu sfd i do środka smarujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Dodatki różnego rodzaju żywności dietetycznej również wydają się fajnym rozwiązaniem. W przypadku słodkich sosów, ilość kalorii będzie bliska zera.

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Sweet_Sauce_NEW-opis40844.html

Jeżeli chodzi o frużeliny, to cukrów tyle co naturalnie występuje w obecnym owocu:

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Apple___Cinnamon_In_Jelly-opis40348.html

Z kolei w sytuacji, gdy potrzebujemy większą ilość kalorii, fajnie sprawdzają się kremy:

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Nutlove_White_Choco_Peanut-opis41147.html

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak stosować kreatynę?

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny [96kg]

WHEY premium