SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suche kasze itd.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1138

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 514
Witam. Codziennie wieczorem robię sobie posiłki na kolejny dzień. Lecz gdy wstaje, lub jem to później w szkole, kasze i ryż lub makaron są suche ;/, co psuje smak i apetyt :>. Coo z tym mogę zrobić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2260
Sos, np z przecieru pomidorowego, pomidorów w puszce, domowy czosnkowy. Albo jak smażysz pierś, to dolej do tego wody więcej, warzywa i przyprawy, a potem takim "bulionem" polej sobie ryż

Ps zobacz w moim blogu, przedostatnie zdjęcie w patelni- o to mi chodzi. A na ostatnim widać już Polany ryż


Zmieniony przez - milka. w dniu 2015-10-25 13:01:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4515 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263115
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najlepsza szarlotka mojej babci by Malinowa

Następny temat

Jajka sadzone

WHEY premium