SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sucha masa bez rozwoju na cyklu Mono

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1233
Postaram się dodać:
100g ryżu + jogurt (owocowy)/kefir owocowy - niech już będzie troche tej chemii, może mnie nie zaleje ale wole tak niż zwrócić ten ryż.. 300g dziennie troche sporo.

Da to wynik ok
+110g węgli +410kcal

Wtedy po podsumowaniu:
360W
2450kcal

Już powinno być ok, na tym zostane. Splajtuje finansowo.. ale może sucha masa wejdzie

Ps. Słyszałem że mintajem się ludzie truli bo bardzo łatwo go "odświeżyć" żeby wygląał jak świeży. Jakieś inne propozycje ryby, albo całkiem tani zamiennik??



Zmieniony przez - Shant w dniu 2012-12-10 23:27:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Zamieniaj ryż na makaron, kaszę czy inne typy ryżu, a jogurt daj naturalny, bo te owocowe są słabe jakościowo i pełne cukru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1233
Na makaron będe zmieniał -ciemny oczywiście. Kasze to raz na ruski rok - cięcie po kosztach. 500zł/mc dieta to spore koszta.

Naturalny + ryż - raczej nie ma możliwości tego zjeść.. wiem że są słabe jakościowo, dlatego też już wybrałem kefir owocowy niż jogurt - myślę że mniejsze zło. Myślę że 100ml kefiru dziennie nie zrobi krzywdy a poprawi o wiele smak tego nieszczęsnego ryżu.. co myślisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
No raczej od tego nie umrzesz, ale jak dasz naturalny + jakieś owoce też by było spoko. Kasza gryczana palona wcale nie jest taka droga, ogólnie za 500 złotych to można więcej kupić, za coś chyba przepłacasz, poszukaj w Biedronkach, Lidlach itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1233
Jakby nie liczyć wychodzi co najmniej 15zł dziennie.. 4-5 jajek dziennie 4-5zł, 125g piersi 3zł, twaróg 3zł, 2x serek wiejski 3zł nie licząc dalej ;). No właśnie robię jutro napad na biedronke

Chodzi o to żeby też było "szybko" bo na prawde mój czas opiera się tylko na siłowni,przyrządzaniu posiłków i pracy. Dlatego ryż+kefir szybka sprawa, ewentualnie mogę dodać do tego banana i go zmiętolić ;)

Zmieniony przez - Shant w dniu 2012-12-10 23:54:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
daj ze 150b, 100t reszte ww na 2800kcal i zoabcz jak bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1233
Łatwo mówić, trudniej zrobić hehe :).
Narazie jade na 3 torbach ryżu, zamiast półtora które było więc zobaczymy co z tego wyjdzie. Jest 0,6kg do wagi na czczopo 6 dniach, zobaczymy za kolejne 6 czy coś się zmieni czy to tylko "poranne różnice"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - za dużo aerobów?

Następny temat

Produkty do diety i tańsze zamienniki

WHEY premium