SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sucha masa - suple - PROSZE o pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2844
Witam mam takie oto suple : Animal Cuts, Thermo speed, ALa, Hyperfusio, Gainer Nitro Future .
Moim celem jest sucha masa (wyrzezbienie miesni). Planuje brac te suple a gainera jako uzupełnienie diety po treningu bym tylko ładował z hypefrusion nie 3 razy dziennie by bić wage i robic mase.. Z rana Animal Cuts 1pakiet i TSE przed treningiem aby sie nie zalać za bardzo. Diete trzymam bardziej CARB CYKLING Redukcyjna. Co o tym sadzicie.

suple

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 285 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2279
uzupelnij ankiete.

' Jestem tylko Laikiem, nie bierz moich odpowiedzi do siebie, ale możesz dać mi soga.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2844
1 .WIEK: 20 lat
2 .WAGA: 87 kg
3 .WZROST:180 cm
4 .STAZ NA SILOWNI: 2 lata z przerwami
5 .CEL SUPLEMENTACJI: sucha masa, rzezba
6 . DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: Kreatyny mono i jablczan, aminokwasy witaminy, białko, lajtowe spalacze TSE, Dyma burn i buzer super pump250.
7 .POZIOM BF% : 14
8 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): do tycia raczej Endomorfik
9.WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata: 100
-Przysiad: 80-100
-Mc: -140
-Wyciskanie na barki 60-70

10 . Czy masz dietę?: TAK

suple

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 86699
Podaj dietę. Rozkład b/t/w i ilość kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie chce mi sie tu rozpisywac ankiet juz rozpisywalem na SFd i w dzienniku. I diete tez i to nie do tego dział.. Nie mam jakies specjalistycznej diety wyliczonej co do grama ogolnie wychodzi 2 tys dziennie kcl wiekszosc produktów białkowych malo wegli tylko z rana potem laduje bialka.. Pytam czy takie zestawienie odzywek ma sens i można łączyć ogolnie patrzac ze sobą gainer to węgle ktore moglbym ladowac z rana po treningu a zeby nie zalac sie to brac przy tym termogeniki zeby trzymac wage i robic sucha mase o to mi chodzi

suple

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST : "Z bojlera do kaloryfera " - Pod górkę cz.3 na 5 by Mosto !

Następny temat

CM3 po terminie

Fruzelina