SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sucha Beskidzka

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5250
W Suchej Beskidzkiej odbywaj się treningi Karate oyama sroda piątek o godzinie 18.00 i kick boxing 18 wtorek czwartek oraz oczywiście karate seido którego bardzo nie polecam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3
Witam. Chodzę tam od kilku lat i zastanawiam się dla czegóż to w 2009 tak bardzo nie polecałeś tego karate seido w Suchej ? oczywiste jest że masy tam nie nabierzesz - ale na pewno dobrze się rozruszasz. Wg mnie jest to właśnie jedna z bardziej atrakcyjnych rzeczy które można robić w Suchej. Polecam właśnie wszystkim - zarówno dzieciakom jak i dorosłym - a wręcz świetne jest to miejsce dla seniorów. Sensei Piotr oraz jego brat - wspaniali ludzie - pozytywni, z wzorowym nastawieniem do dzieciaków oraz do dorosłych. Wręcz życzyłbym sobie aby każdy klub miał taką fajną atmosferę. Wież mi infernal20 - jak przeczytałem twój wpis to aż musiałem się zarejestrować i wtrącić 3 grosze - bo strasznie mnie zabolało to co napisałeś. Może po prostu dla Ciebie było to za mało na raz ? jeżeli tak - to polecam kluby MMA - ale jeżeli chodzi o Karate - to Seido to bardzo dobry wybór. Mnie zawsze pociągało najbardziej Taekwondo - ale w mojej okolicy jest to niestety nieosiągalne - Seido jest OK.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwon-do Głogów Dolny Śląsk

Następny temat

Espadon Bydgoszcz - NOWY NABÓR

whey deli