SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Substancje na podniesienie dhea.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 10 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 200
Czy są substancje, które podnoszą dhea w organiźmie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Były badania, stwierdzające rzeczywiście niedobór DHEA?
Jaki miałby być cel takiej suplementacji?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
mozna kupic solo w formie suplementu, jednak j/w jeszcze jestes mlody na tego typu dodatki do diety, ktore bardziej zastosowanie znajduja wsrod starszych Panów...
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 10 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 200
DHEA zużywa sie na produkcję testosteronu, który podnoszę od kilku lat, jednak rok temu miałem dhea pod górną granicą - 10,44 ng/ml przy normie 1,80 - 12,50. Chciałem zwiększyć dhea bo powstają z niego różne hormony. Ale wyczytałem że do wysokiego poziomu substancji hormonalnych w tym dhea i do niskiego kortyzolu przyczynia się wysypianie, brak stresu i codzienne półgodzinne spacery bez zobowiązań. Można też je zwiększyć przez obniżenie kortyzolu fosfadytyloseryną albo witaminą C. Stres obniżyć można trochę magnezem, mlekiem, ciepłą kompielą. Jądra oblewam chłodną wodą i siebie tak z góry. Usunięcie tkanki tłuszczowej eliminuje aromataze, która konwertuje testosteron do estradiolu. Stosuje zwykle suplementy hitec'a i innych firm. Nie chcę zaburzać układu endokrynnego tylko mieć wysoki testosteron. Szukam wszelkich sposobów. Dzięki, nie będe suplementował DHEA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 32 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 172
zbadaj sobie poziom testosteronu/wolnego testosteronu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 32 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 172
nie wiem czemu on się wysłał jak go jeszcze pisałem :) jeśli masz w normie to cięzko ci go będzie podbić poza górne naturalne granice bo to już tylko za pomocą soku lub innych wynalazków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 10 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 200
Sam jeszcze znalazłem, że saponiny steroidowe są bezpośrednio wykorzystywane do produkcji testosteronu i dhea właśnie - to dłużej będe młody bo wcześniej stosowałem przede wszystkim saponiny na testosteron.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
w teorii

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak spożywać białko??

Następny temat

Spalacz bez dużej dawki stymulantów może EvoLab Alphaburn ?

WHEY premium