SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stylizacja włosów

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 555 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3466
Witam. Czy próbował ktoś z was ustylizowac np. taką fryzurę??






Mam trochę włosów i pokombinował bym rano przed lustrem. Podoba mi się właśnie ten irokez Beckham'a, tylko nie wiem czy dam rade samemu taką zrobic wraz z moim żelem super strong ;P


Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Ważne jest dobre cięcie, bo z gestych włosów taki irokez nie wyjdzie, z tego co widze tył nie jest ciety na irokeza tylko jest poprostu dłuższy. A żelem trudno bedzie taki efekt uzyskać, bo tutaj zelu nie widać, raczej wyjdzie jak zrobisz cos takiego: klejem do włosów, dobrą gumą, albo lakierem poprostu.
Mimo wszystko takie fryzurki łatew do zrobienia samemu nie sa, ale nie są tez niewykonalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 778
hmm nie jest trudno sie tak uczesac nie jest to jakas karnawalowa fryzura poprostu gora 4 poki 3(chodzi mi o nasadki do maszynki do wlosow) mowi sie fryzjerce poprosze na irokeza albo najlepiej z fotka po wizycje najlepiej polecam do takich naturalnie wygladajacych wlosow Paste czy wosk ogolnie polecam Nivea for men REAL STYLE jest to pasta do wlosow jest chyba za okolo 15pln a uzywa sie tego bardzo malo starcza na dlugo ladnie pachnie i wlosy dobrze wygladaja nie sa sklejone tylko naturale. =)

Wielka Wiara Tłumi Lęk....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
pasta dobra do włosów, jak idziesz do fryzjera to tak jak koledzy radzą - z fotką i już.
a samo zaczesanie? mi zajmowało podobnego fryzu ułożenie max 5-10minut;) pozdrawiam;)

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - tarczyca

Następny temat

siny i opuchniety palec

WHEY premium